{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
Gıvenchy Men
Güçlü ve duyarlı, klişelere önem vermeyen cesur ve özgür ruhlu. Stil ve ruhtan arınmış bir hareketi takip etme ihtimaliniz yoktur. Modernleşmiş bir Givenchy klasiği, hiç düşünmeden zarafeti taşıyan bir beyefendi için. GENTLEMAN GIVENCHY sizin için!
Çarpıcı ve büyüleyici cazibesi ile yeni bir koku. Paçuli özünün baştan çıkarıcı duygusallığı. Karabiberin tehlikeli sıcaklığı. Balsamın ve siyah vanilyanın baş döndürücü özü ... Gentleman Eau de Parfum bu kokusuyla kesinlikle bağımlılığa neden olur.
21.Yüzyılın Gentelman erkeği, karizmatik ve baştan çıkarıcıdır. Büyüleyici cazibesi ve doğuştan gelen aseleti ile centilmenliğin yeni tanımını yapar. Eşit derecede güçlü ve duyarlı, klişelere önem vermeyen cesur ve özgür ruhlu. Başkalarını takip etmeyen bir lider! İşte bugün Gentleman Eau de Parfum: Büyüleyici gece eğlencesine hazırlanan Gentleman erkekleri için özel olarak üretilmiş hedonistik bir öz.