{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
BENEFIT YENİLİKLER VE FAVORİLER
YILBAŞI SETLERİ ile TANIŞIN

Yılbaşına özel, renkli ambalajları ve fiyat avantajlarıyla dikkat çeken setlerimizi kaçırmayın. Triple Decker Decadence: Benefit'in en çok satanlarından 4 ürün pastayı andıran 1 kutuda. En ateşli ve en yeni maskaramızı, ikonlaşmış cilt bazımızı, kaşları belirginleştiren aydınlatıcı kalemimizi ve parlak kiraz renkli dudak ve yanak renklendiricimizi edinin.
Goodie Goodie Gorgeous: They’re Real! Maskara ile uzun kirpikler, Hoola mat bronz pudra ile güneşlenmiş görünüm ve The POREfessional: Pearl Primer ile ışık saçan bir cilt edinin. Pasta temalı leziz kutusuyla hediye edilmeye hazır!
Confection Cuties: Mini ürünler, devasa sonuçlar! Benefit’in en çok satan cilt bazı, hacim verici kaş maskarası ve kıvırıcı özellikli maskarası seyahate elverişli boyutlarda...
Bir dilim pasta yemek kadar zevkli bir makyaj!
Benefit'in en çok satanlarından 4 ürün pastayı andıran 1 kutuda. Çok tatlı bir keyif! En ateşli ve en yeni maskaramızı, ikonlaşmış cilt bazımızı, kaşları belirginleştiren aydınlatıcı kalemimizi ve parlak kiraz renkli dudak ve yanak renklendiricimizi edinin. Pastayı andıran tatlı mı tatlı bir kutuda, hediye edilmeye hazır halde!
DETAYLAR
Setin içindekiler:
BADgal BANG!, tam boy| 8.5 g Net ağırlık 0.3 oz.
The POREfessional, tam boy | 22.0 mL / 0.75 US fl. oz.
High Brow, tam boy |2.8 g Net ağırlık 0.1 oz.
Gogotint , mini | 4.0 mL / 0.13 US fl. oz.
BENEFIT KAŞ KOLEKSİYONU FAVORİLERİ

Belirsiz kaşlarla çekilmiş o selfieler geçmişte kaldı! Goof Proof Brow Pencil kalemtıraş gerektirmeyen açılı bir uca ve hızlı uygulama için kolay sürülebilen formülasyona sahiptir.
Ka-Brow ile kaş sihirini yaşamaya hazır mısınız? Kaşları kolaylıkla doldurur, yapılandırır ve belirginleştirir. Üstelik entegre sert açılı fırçası sihirli bir şekilde tam boy bir fırçaya dönüşerek incelikli kontrol ve kolay uygulama sağlar.
Precisely My Brow Pencil ile net ve belirgin kaşlarınıza hayran olsunlar! Bu ultra-ince kaş kalemi inanılmaz doğallıkta, tüyleri taklit eden çizgiler çeker. Zengin renk pigmentlerinin dokunuşuyla dağınık ve belirgin olmayan kaşları net ve belirgin kaşlara dönüştürmeye yardım eder.
High Brow doğal görünümlü keten pembesi kalem, kaş kemikleri üzerinde kolaylıkla kayar, rüya gibi yayılır ve tüm cilt tonları için idealdir.
EN İYİ SATANLAR

Farklı kirpik çeşitleri için üç vazgeçilmez maskaradan birini seçin. Düz ve kısa kirpikler için kıvırma etkili Roller Lash Maskara, belirsiz ve kısa kirpikler için They’re Real! Maskara, hacimsiz kirpikler için Badgal BANG! Maskara.

Cildi makyaja hazırlamak ve gözenekleri gizlemek için the POREfessional makyaj bazını teninize armağan edin.

Gimme Brow+ ile kaşlarınıza anında dolgunluk katın.

Hello Happy likit fondöten ile cilt tonunuzu eşitleyerek, filtre etkisi yaratın.

Mat bronz pudra Hoola’yı tüm yüze ya da inceltmek istenilen noktalara fırça yardımıyla uygulayın.