UZMAN KREMLERİMİZİ KEŞFEDİN

Yüksek performanslı bir nemlendiricinin en son teknolojilerle benzersiz kombinasyonu. Bu kremler sizin için tasarlandı!

UZMAN KREMLER

ESTÉE LAUDER

DayWear Nemlendirici Krem SPF 15

2.100 TL
Normal ve Karma Ciltler - 50 ml
3 ürün seçeneği

YENİ

AYDINLATICI ETKİLİ DOKULU KREM

IŞILTIYI ORTAYA ÇIKARIR

Eşsiz bir doku ve kokuya sahip bu krem, yüksek oranda Moringa özü içeren RevitaKeyTM teknolojisi sayesinde cildinizin yaşlanma karşıtı direnç özelliklerini yeniden harekete geçirmeye yardımcı olur. Cildinize gözle görülür şekilde pürüzsüz, daha dolgun ve daha yoğun bir görünüm kazandırmayı hedefler. Hint İnciri özü ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde cildinizin derinlemesine beslenmesine, cilt bariyerlerinin güçlendirilmesine ve gözler görülür şekilde daha sıkı bir cilt görünümü için kolajen üretiminin uyarılmasına yardımcı olur.

GLOBAL YAŞLANMA KARŞITI KREM

İNCE ÇİZGİLERİN VE KIRIŞIKLIKLARIN GÖRÜNÜMÜNÜ PÜRÜZSÜZLEŞTİRMEYE DESTEK OLUR.

Daha sıkı, daha eşit ve dolgun bir cilt görünümü için bu yeni nemlendirici sayesinde gerçek ışıltınızı yeniden canlandırın. Özel bir Moringa özüyle harmanlanan RevitaKey™ teknolojimiz, cildin doğal yenilenme sürecini düzenlemeye yardımcı olurken akne lekelerinin ve izlerinin, kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltmayı hedefler. Anında ışıltı için yumuşak, ultra hafif bir doku.

TOPARLAYICI VE SIKILAŞTIRICI KREM

SIKILAŞTIRMAYA YARDIMCI KREM

Bu krem yoğun bir nemlendirici etkiye sahiptir. Ayrıca sadece 3 günde kolajeni %124 oranında artırmaya yardımcı bir tripeptid kompleksinden oluşur. Bu bakım kremi cildin kronobiyolojik, çevresel ve hormonal yaşlanma faktörlerinin birleşiminden kaynaklanan zararlı etkilerle savaşmasına yardımcı olur. E Vitaminiyle zenginleştirilmiş formülü, cildi özellikle de erken yaşlanmanın başlıca nedenleri olan UVA ve UVB ışınlarına karşı korur; kırışıklıklar ve ince çizgiler, lekeler ve düzensiz cilt tonu, sıkılık kaybı gibi endişelere karşı destekler.

24 SAATE KADAR NEMLENDİRİCİ KREM

NEMLENDİRİR VE KORUR

DayWear nemlendirici krem, cilde yoğun nem ve anında esneklik sağlamak üzere Estée Lauder tarafından geliştirilen teknolojik bir başarı timsalidir.. Bu çok etkili gündüz kremi makyajınıza mükemmellik katar. Bu yüksek performanslı nemlendirici krem, günlük olarak kullanıldığında, şimdiye kadar en etkili antioksidan koruma sayesinde daha pürüzsüz, daha parlak bir cilt için ince çizgilerin görünümünü ve parlaklık kaybını gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı olur.