Ürün, marka, kategori ara​...


Yaz Bakım Rutini

Güzel bir bronz cilde sahip olmak sadece havlunu serip güneşlenmekten ibaret değildir! Aslında her şey cildini şımartarak ona özel ilgi göstermene bağlıdır. Ayrıca şehirde gezinirken ya da evdeyken de bronzlaşabileceğini unutma! Güneş koruyucu ürünler, güneşsiz bronzlaştırıcılar, yüz, vücut ve saç bakım ürünleri, tatil rutini...

Sağlıklı bir ışıltı ve kişiselleştirilmiş bronz bir vücut için tavsiyelerimiz ve çok satan ürün seçimlerimizi keşfet!

anchor

SPF - GÜNEŞ KORUYUCULAR


SPF güneş koruma indeksleri hakkında bir ipucu ister misin? Ufak bir hatırlatma! Açık renk cilt tipleri veya ilk maruz kalmalar için 50+ derecesinde güneş koruması sağlayan bir SPF, orta renk cilt tipleri ve güneş ışınlarına alışmış ciltler için 30 ila 50 derece arasında güneş koruması sağlayan bir SPF, koyu renk cilt tipleri veya güneş ışınlarına çok alışmış ciltler için 15 ila 25 derece arasında güneş koruması sağlayan bir SPF tercih edebilirsin. Elbette düzenli olarak güneşe karşı koruma altında olmayı ve 12.00-16.00 saatleri arasında bronzlaşma seanslarından kaçınmayı unutmadan!

anchor

GÜNEŞSİZ BRONZLAŞTIRICI KREMLER

 

Çok hassas cilt tipine sahipsen veya tatilde güneşe çıkmadıysan

yüzünün solgun ve vücudunun bembeyaz kalması söz konusu olamaz!

Güneşsiz bronzlaştırıcı krem, progresif tonlu bronzlaştırıcı losyon, losyon sprey, köpük:

"Doğal etkili" renklere kavuşabilmek için birbirinden harika çözümler! Bir kez uygula ve

cildinin keyfini çıkarmasına izin ver. Ardından bronz bir cilt için

tercihine göre bir ya da iki seansla bakımını yoğunlaştır! 

anchor

EKSTRA BRONZLUK RUTİNİ


Elbette güneşe maruz kaldığın süreye dikkat ediyorsun. Ancak...

Dikkat etmenin yanı sıra aynı zamanda cildini hazırlayarak onarmak da gerekiyor! İlk bronzlaşma seansınızdan önce (ve sonrasında düzenli olarak), bir yüz ve vücut peelingi bakımı yapmayı denemelisin. Güneşe maruz kalmanın ardındancildini hedefe yönelik bir duş jeliyle nemlendir ve UV ışınlarından iyi bir şekilde korunsan bile güneş sonrası bakım kremiyle cildinin yatışmasını sağla!