{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
Sephora Kart

Sephora Kart

Sephora Black üyeliğine nasıl sahip olabilirim ?

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde*, Sephora Black üyelik seviyesine yükselecek ve ilk %10 indirim** kuponunuzu kazanacaksınız. Sephora Black ile size özel yepyeni avantajlardan faydalanacaksınız: Özel İndirimli Günler, doğum gününüze özel hediyeniz ve favori markalarınızın size özel fırsatları.

Sephora White avantajları nedir ?

Sephora White sayesinde tüm alışverişleriniz ödüllendirilecek. İlk alışverişinize özel 2 kat fazla puan kazanın. 600 puan (1TL=1puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde ise, Sephora Black seviyesine yükselin ve ilk %10 indirim kuponunuzu kazanın. Ayrıca Sephora Surprise'ın her ay 4 kampanyası ile sürpriz hediyeler, en sevilen markalarda özel kampanyalar ve özel dönemlerde kampanyalar sizi bekliyor.

Sephora White üyeliğine nasıl sahip olabilirim ?

Sephora.com.tr’ye yeni üye olduğunuzda üyelik koşullarını kabul ederel Sephora Sadakat Programımıza kolayca üye olabilirsiniz veya dilerseniz Sephora mağazalarından da alışverişlerinizle beraber Sephora Sadakat Programı başvurusu yapabilirsiniz.

Sephora Sadakat Programı nedir?

Güzelliğin kalp atışı Sephora’nın renkli dünyasında size özel ayrıcalıklar ve avantajlar sunan bir üyelik programıdır. Sephora Sadakat Programı’na üye olduğunuzda, yenilikler, fırsatlar ve kampanyalardan öncelikli olarak haberdar olabilir, puan kazanma/harcama avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Sephora Sadakat Programına nasıl üye olabilirim?

Sephora.com.tr’ye yeni üye olduğunuzda üyelik koşullarını kabul ederek Sephora Sadakat Programımıza kolayca üye olabilirsiniz veya dilerseniz Sephora mağazalarından da alışverişlerinizle beraber Sephora Sadakat Programı başvurusu yapabilirsiniz.

Sephora Sadakat Programı üyeliğimi nerede kullanabilirim?

T.C. sınırları içinde tüm Sephora mağzalarında ve sephora.com.tr’de kullanabilirsiniz. Sephora Sadakat Programı üyeliği ücretli midir? Hayır ücretli değildir. Sephora Sadakat Programına katılmak için her hangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Sephora Sadakat Programı üyeliğinin bir geçerlilik süresi var mıdır? Hayır yoktur, üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece üyeliğiniz devam eder. Puanlarımı nasıl takip edebilirim? Puanlarınızın takibi için sizleri en yakın Sephora mağazamıza bekliyoruz!

Adres bilgilerimi nasıl değiştirebilirim ?

Üyelik bilgilerim sekmesi altında adres bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Sephora Sadakat Programı üyeliğime tanımlı fırsatlardan nasıl yararlanabilirim ? Sephora Sadakat Programı sayesinde Sephora mağazalarında veya sephora.com.tr’de sadece size özel fırsatlardan faydalanma ayrıcalığına erişirsiniz. Başvuru sırasında bize verdiğiniz iletişim bilgileri doğrultusunda, özel fırsat duyuruları tarafınıza posta, e-mail ya da sms yolu ile gönderilir.

%10 indirim kuponuna ne zaman hak kazanıyorum ?

Sephora White üyeliği seviyesinde, 600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde*, Sephora Black üyeliği seviyesine yükselecek ve ilk %10 indirim** kuponunuzu kazanacaksınız. Sephora Black üyeliği seviyesinde ise, harcadığınız her 1 TL, üyelik hesabınıza 1 puan olarak yüklenecek. 600 puan biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde*, %10 indirim kuponuna hak kazanacaksınız. Size her %10 indirim kuponu gönderdiğimizde hesabınızdan 600 puan düşülecek ya da 4 alışveriş günü silinecektir. "Puan ve avantajlarınızı öğrenin" bölümüne girerek, %10 indirim kuponunuzun gönderim tarihini öğrenebilirsiniz. %10 indirim kuponunuz, T.C. sınırları içerisindeki tüm Sephora mağazalarında geçerli olup, yapacağınız alışverişlerde, aynı gün içerisinde birçok kez gerçekleştireceğiniz alışveriş miktarı üzerinden geçerli olacaktır.

%10 indirim kuponlarımı birleştirerek kullanabilir miyim ?

%10 indirim kuponları birleştirerek kullanamazsınız. Ayrıca, %10 indirim kuponu herhangi bir kampanya, promosyon ve indirim ile de birleştirilemez. %10 indirim kuponları Hediye Kartı alımında ve servislerde geçerli değildir.

%10 indirim kuponunun kullanım süresi nedir ?

%10 indirim kuponunuzun kullanım süresi 6 aydır. Size gönderilen kupon üzerindeki barkod ile Sephora mağazasındaki tüm ürün alışverişlerinde %10 indirim fırsatınızdan faydalanabilirsiniz. %10 indirim kuponu, Hediye Kartı alımlarında, servislerde geçerli değildir. %10 indirim, herhangi bir kampanya ya da indirim ile birleştirilemez, mağazalarda belirtilen istisnai durumlarda bu indirim geçerli değildir.

%10 indirim kuponunu nerede kullanabilirim?

%10 indirim kuponunuzu kullanım süreci içerisinde sadece T.C sınırları içerisindeki Sephora mağazalarında kullanabilirsiniz. %10 indirim kuponunu sephora.com.tr’de kullanabilir miyim? Sephora.com.tr üzerinde puanlarınızı henüz kullanamamaktasınız. %10 indirim kuponunuzu kuponunuzu kullanım süreci içerisinde sadece T.C sınırları içerisindeki Sephora mağazalarında kullanabilirsiniz. Sizleri en yakın Sephora Mağazamıza bekliyoruz.