{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
GURMELERDEN ESİNLENİLEN MASKELER
Her cilt bakımı rutininin ihtiyacı olan çok yönlü bir maske! Renkli ve nefis kokulu formülleriyle 6 duyusal maskeden oluşan bu yeni serimizle eğlenirken kendinizi şımartın. 1 yüz maskesi = 1 yıldız içerik. Gurmelerden esinlenilen bu maskelerin sıra dışı dokuları son derece fotojeniktir; yani bol bol selfi çektiğinizden emin olun! Hepsini deneyin, anında vazgeçilmeziniz olacaklar! Nasıl seçmeniz ve her gün nasıl kullanmanız gerektiğini aşağıda açıkladık.
CİLDİNİZİ TONLAYIN
Sephora Collection tarafından, %100 Gurmelerden esinlenilerek üretilen bu maske, nane özleriyle zenginleştirilmiştir. Yalnızca 10 dakika içinde daha sıkı ve daha dolgun görünümlü bir cilde kavuşursunuz. Dahası, canlandırıcı etkiye sahip sakız dokusuyla deneyler yapmayı çok seviyoruz. Hemen kullanmaya başlayın ve dilediğiniz sıklıkta uygulayın!
VİTAMİNLERİNİZİ ALIN
Sephora Collection’ın greyfurt özlü bu soyulan maskesinin amacı nedir? Cildinize neredeyse anında canlılık ve ışıltı vermek! Çocuk oyuncağı. Işıltılı ve canlı bir görünüm için yalnızca 3 dakika tutmanız yeterlidir. Muhteşem jel dokusu ve büyüleyici kokusu dizlerinizin bağını çözecek ve en kısa sürede güzellik selfinizi paylaşmanızı sağlayacaktır!
DAHA ESNEK BİR CİLT Mİ İSTİYORSUNUZ?
Yulaf özleriyle zenginleştirilmiş bu yüz maskesini deneyin, müptelası olacaksınız! Zengin ve narin dokusu, cildinizi yalnızca 5 dakika içinde besleyecek ve sakinleştirecektir. Sonuç mu? Cildinizi daha esnek ve daha rahat hissedeceksiniz. Gurmelerden esinlenilen bu güzellik uygulamasıyla dilediğiniz kadar fotoğraf paylaşabilirsiniz!
IŞILDAYAN BİR CİLT İÇİN AÇAİ SAKİNLEŞTİRİCİ MASKE
Bu sakinleştirici açai maskesinin sıra dışı ve gurme dokusunun sizi şaşırtmasına izin verin. Neden bunu seçmelisiniz? Çünkü cildiniz ve dış etkenler arasında yalnızca 5 dakika içinde bir bariyer oluşturur. Cildinize ışıltı verir. Dokusuyla eğlenmeye ve bir güzellik selfisi paylaşmaya ne dersiniz?!
MUZLU NEFİS BİR MASKE
En favori yeni maskenizi buldunuz! Muz özleriyle zenginleştirilmiş bu nefis maske, cildinize kremsi bir his verirken derinlemesine besler. Rengini, leziz kokusunu ve narin dokusunu seveceksiniz; üstelik 5 dakikada etkisini gösteriyor. Artık gergin hissettiren kuru ciltlere elveda! Instagram hikâyelerinizde, bu lezzetli güzellik ritüelinizi paylaşın: başarı garantili!