{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
OUTRAGEOUS MASCARA, HANGİSİ SİZİN OLACAK?
Sizin için en ideal olan maskarayı mı arıyorsunuz? Sizin için kesinlikle muhteşem bir Outrageous Maskara olduğu kesin! Ama hangisini seçeceksiniz? İnce kirpikleriniz mi var? Dolgun ve hacimli kirpikler için Outrageous Volume maskara veya 3 boyutlu bir hacim için Outrageous Oversized maskaraya güvenebilirsiniz. Kısa kirpikleriniz mi var? En iyi dostunuz, kirpikleri uzatan Outrageous Extension maskara. Düz kirpikleriniz mi var? O zaman en uygunu, şekillendirici ve kıvrım özellikli Outrageous Curl maskara.
OUTRAGEOUS AİLESİ

SEPHORA COLLECTION

OUTRAGEOUS MASKARA

Renk seçeneklerini keşfet

89.90 TL 'den başlayan fiyatlarla

01 Pure Black (15 ml)

İNCELE

SEPHORA COLLECTION

OUTRAGEOUS OVERSIZED MASKARA

Renk seçeneklerini keşfet

119 TL

Ultra black (15 ml)

İNCELE
OUTRAGEOUS OVERSIZED
Kum saati şeklindeki fırçası sayesinde, Outrageous Oversized anında ultra hacim ve dolgunluk sağlayan bir maskaradır. Kum saati şeklindeki fırçası ve ultra siyah ve yoğun formülü, çok boyutlu bir hacim ve eşsiz bir dayanıklılık sağlar. Artık daha kalın, daha uzun ve daha geniş kirpikleriniz, gözlerinize 3 boyutlu bir görünüm verecek.
OUTRAGEOUS EXTENSION
Kirpikleri, tek bir dokunuşta bile yakalayıp kıvıran konik kıllara sahip orijinal bir fırçası vardır. Keratin ve ultra pigmentlere sahip formülüyle kaplanan ve neme doyan kirpikleriniz, muhteşem bir şekilde daha kalın ve kuvvetli olurken, asla birbirine yapışıp topaklanmaz! Anında sıra dışı bir hacim ve daha uzun bir görünüm sunar!
OUTRAGEOUS VOLUME
Üç bölmeli fırçası, kirpiklerinizi yoğun bir şekilde dolgunlaştırırken, kökten uca hacim verir. Pürüzsüz formülü sayesinde kirpikleriniz tamamen kaplanırken, hiyalüronik asit nemlendirici etkisiyle derinlemesine beslenir. Duygusallar için küçük bir artısı da suya dayanıklı versiyonunun olmasıdır. Kışkırtıcı hacmiyle, artık kirpikleriniz daha da cesur!
OUTRAGEOUS CURL
Tamamen orijinal bir yaklaşım: bir “fırçalama” fırçası. Mikro formatı, en kısa kirpikleri bile yakalayıp ayırabilme özelliğine sahiptir. Kirpikleri yaymak üzere çaprazlama olarak yerleştirilmiş kılları sayesinde, kıvrım etkisi zirveye ulaşır. Fırça boyunca dağılmış olan sekiz bölmesi, tam olarak yeterli miktarda ürünün sürülmesini, kirpiklerin ayrılmasını ve muhteşem kıvrımların yapılandırılmasını sağlar. Düz, ince ve kısa kirpiklerin kıvrılması konusunda olmazsa olmaz dostunuz!
OUTRAGEOUS AİLESİ

SEPHORA COLLECTION

OUTRAGEOUS MASKARA

Renk seçeneklerini keşfet

89.90 TL 'den başlayan fiyatlarla

01 Pure Black (15 ml)

İNCELE

SEPHORA COLLECTION

OUTRAGEOUS OVERSIZED MASKARA

Renk seçeneklerini keşfet

119 TL

Ultra black (15 ml)

İNCELE