{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
PARADISE FOUND WOMEN EDP
X
X
PARADISE FOUND WOMEN EDP
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "", "name": "", "price": "", "sku": "", "brand": "", "variant": "", "category": "//", "dimension10": "", "dimension17": "indirimsiz", "dimension52": "", "dimension78": "SELEKTIF", "dimension94": "", "dimension96": true, "dimension102": "BAYAN", "dimension113": "undefined", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2020/12/26/96965/bd3aab0c-9854-4b56-8344-8056456ee03f.jpg"] } } }
ROBERTO CAVALLI

PARADISE FOUND WOMEN EDP 50ML

EAU DE PARFUM -  BEKLENMEDİK, DUYUSAL VE BÜYÜLEYİCİ

Detaylar
P10012809 - P10012809
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Ürün Özellikleri

Gözlerini kapat. Egzotik, büyüleyici ve rüya gibi bir dünya seni bekliyor.
Doğanın duyuları bastırdığı yemyeşil vahşi bir dünya...
Roberto Cavalli tutku ve zevk arayan herkesi Paradise Found’un yemyeşil, gerçeküstü bahçesine kaçmaya davet ediyor.
Usta parfümcü Emilie Coppermann tarafından bestelenen Paradise Found Women Edp; pembe biber, portakal çiçeği ve beklenmedik palmiye yapraklarının parlak üst notaları ile açılan lüks çiçeksi bir koku. Kalbindeki frangipani, portakal ve yasemin çiçeklerini, duyusal ve kıymetli sandal ağacı tabanıyla zenginleştiriyor. Paradise Found Women büyüleyici imza kokusu ile iz bırakıyor.
Eflatun renkteki tamamen parlatılmış şişe, hem değerli hem de gizemli olan ametist jeotlarlardan ilham alınarak tasarlandı. Sütun şeklindeki şişe kapakları Las Pozas Bahçeleri'nin çarpıcı mimarisine atıfta bulunurken, şişe kapağının altındaki oyulmuş yılan figürü ise Roberto Cavalli'nin DNA'sından izler taşıyor.

İÇERİK

Koku Ailesi: Çiçeksi. Üst Notalar: Pembe Biber, Portakal Çiçeği ve Palmiye Yaprakları. Kalp Notalar: Frangipani, Portakal ve Yasemin Çiçeği. Dip Notalar: Sandal Ağacı.