YUZU-C Glow-on-Shot - Nemlendirici Yüz Bakımı

0 Ürün Yorumu
YUZU-C Glow-on-Shot - Nemlendirici Yüz Bakımı
1.720 TL (1)
Anında parlaklık ve nem artışı için Japon süper bileşeni Yuzu ve C Vitamini ile formülle edilmiş %98 ... Devamını oku

1.720 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
615606
 • tab description Ürün Açıklaması

  Anında parlaklık ve nem artışı için Japon süper bileşeni Yuzu ve C Vitamini ile formülle edilmiş %98 doğal içerikli temiz ve iki fazlı serum.Anında, doğal parlaklık ve gün boyunca derin nemlendirme sağlar.
  Japon Yuzu özünün nem yükleme gücü ve aydınlatıcı özelliğini C Vitamini ile birleştirir. Parlak ve nemlendirilmiş cilt
  Anında %36 daha parlak bir cilt
  24 saat yoğun nemlendirme
  İkili nemlendirme etkisi

 • tab tips Kullanım Önerileri

  Sabah ve akşam tek başına veya nemlendiricinizden önce kullanın.

  Gerekirse üzerine  UV koruması kullanın

  Formülün karışması için kullanmadan önce iyice çalkalayın

  Hedeflenen alanlarda anında parlaklık için lokal dokunuşlar yapabilirsiniz.


  "


 • tab ingredients İçerik
  WATER(AQUA/EAU),GLYCERIN,SQUAL ANE,BUTYLENEGLYCOL,ALCOHOLDENAT.,SODIUMPCA,TREHALOSE,PYRUSMALUS(APPLE)FRUITWATER,SODIUMCHLORIDE,VITISVINIFERA(GRAPE)SEEDOIL,2-O-ETHYLASCORBICACID,ASCORBYLTETRAISOPALMITATE,LAUR YLBETAINE,ROSMARINUSOFFICINALIS(ROSEMARY)LEAFOIL(ROSMARINUSOFFICINALISLEAFOIL),TOCOPHERYLACETATE,XANTHANGUM,LAVANDULAANGUSTIFOLIA(LAVENDER)OIL,CITRUSJUNOSFRUITEXTRACT,CITRUSJUNOSSEEDEXTRACT,SALVIAOFFICINALIS(SAGE)OIL,CITRUSDEPRESSAPEELEXTRACT,SESAMUMINDICUM(SESAME)SEEDOIL,ROSACANINAFRUITOIL,ASCORBYLDIPALMITATE,ALCOHOL,SODIUMCITRATE,TOCOPHEROL,SODIUMMETAPHOSPHATE,DIPROPYLENEGLYCOL,HYDROXYPROPYLMETHYLCELLULOSE,SODIUMMETABISULFITE,CITRICACID,LIMONENE,CITRUSAURANTIUMDULCIS(ORANGE)OIL,LINALOOL,HELIANTHUSANNUUS(SUNFLOWER)SEEDOIL,PHENOXYETHANOL,SODIUMBENZOATE,
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

1872 yılında kurulan Shiseido markası, 140 seneyi aşan bilgeliği ile dünyanın dört bir yanına eşsiz bir güzellik tanımı sunuyor. Shiseido Japon güzelliğinden esinlenerek paylaşım ve empatiyle beslenen güçlü ve pozitif bir güzellik ortaya çıkarırken aynı zamanda güzellik nerede olursa olsun onu bulup tüm dünya ile paylaşıyor.