YEŞİL ÇAY KOLONYASI 200ML YEŞİL ÇAY KOLONYASI 200ML

80° etil alkol içeriği sayesinde el hijyeninizi güvenli bir şekilde sağlarken, yeşil çayın adeta ... Devamını oku
130 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

537117
  • tab description Ürün Açıklaması

    80° etil alkol içeriği sayesinde el hijyeninizi güvenli bir şekilde sağlarken, yeşil çayın adeta duyularınıza detoks yapan kokusu ile anında tazelenin. Yüksek oranda doğal yağlar ile zenginleştirilmiş esansı sayesinde uzun süre kalıcılık sunan ve sizleri alkol kokusuyla baş başa bırakmayan Atelier Rebul yeşil çay kolonyası; sprey başlığı ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Yeşil çay kolonyası ile el hijyeni rutininize ferahlık katın, dezenfektan kokusuna mahkum kalmayın!

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Dik tutarak püskürtün.
  • tab olfactory Koku notaları
    NOTALAR: Yeşil çay, Bergamot, Aromatik/Bitkisel notalar, Beyaz çiçekler, Sandal ağacı, Beyaz misk, Sedir ağacı.
  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.