Rose Goldea Blossom Delight-Eau De Toilette Rose Goldea Blossom Delight-Eau De Toilette

Daha fazla tazelik, aynı çiçek çekiciliği. Rose Goldea Blossom Delight Eau de Toilette ile Bulgari, ... Devamını oku
 • 50ML
  1.385 TL
  2.770 TL / 100ml
 • 75ML
  1.667 TL
  2.222,67 TL / 100ml
1.385 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

587244
 • tab description Ürün Açıklaması

  Daha fazla tazelik, aynı çiçek çekiciliği. Rose Goldea Blossom Delight Eau de Toilette ile Bulgari, güllerin vaadini hafif, şeffaf ve ultra parlak bir imza kokusuna dönüştürüyor. Parfümün her yönüyle hareket halindeki zengin ve kadifemsi bir gülü kutlayan canlı Eau de Parfum şişesini süsleyen yeni Eau de Toilette, en taze bahar çiçeklerini, çiçek açmak üzere olan narin gül goncalarının kalbine yerleştiriyor.

 • tab ingredients İçerik
  ALCOOL DÉNATURÉ, PARFUM, AQUA (EAU), MÉTHOXYDIBENZOYLMÉTHANE DE BUTYLE, CITRONELLOL, LINALOL, LIMONÈNE, SALICYLATE D’ÉTHYLHEXYL, HYDROXYCITRONELLAL, GÉRANIOL, ALPHA-ISOMÉTHYL IONONE, SALICYLATE DE BENZYLE, ALCOOL, CITRATE TRISODIQUE (TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL), CITRAL, ISOEUGÉNOL, CI 17200 (ROUGE 33), CI 19140 (JAUNE 5)
 • tab olfactory Koku notaları
  Pamukçuk akordeonu ve greyfurt özü Şakayık ve gül tomurcuğu anlaşması Beyaz misk akordeonu ve sedir ağacı türleri
 • Ürün Yorumları

Bulgari evi yıllardır en sofistike mücevherleri ile İtalyan lüksünün standartlarını oluşturmaktadır. Mücevherdeki uzmanlığını parfüm dünyasına çeviren Bvlgari, doğanın en değerli mücevherleri ile yeni kokular yaratmak için bir yolculuğa çıkmıştır. Aynı mücevherinde olduğu gibi kadınların doğal güzelliğini, ikonik malzemelerle tamamlar. Mücevherinde kullandığı sanatı ve işçiliği parfümlerinde de kullanır. Yeniliklerinde ve tasarımlarında aynı prensipleri kullanarak, lüks parfüm koleksiyonunu yaratır.