Rose Goldea Blossom Delight - Eau De Toilette

0 Ürün Yorumu
Rose Goldea Blossom Delight - Eau De Toilette
Başlangıç Fiyatı: 3.330 TL
Daha fazla tazelik, aynı çiçek çekiciliği. Rose Goldea Blossom Delight Eau de Toilette ile Bulgari, ... Devamını oku

3.920 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
587243
 • tab description Ürün Açıklaması

  Daha fazla tazelik, aynı çiçek çekiciliği. Rose Goldea Blossom Delight Eau de Toilette ile Bulgari, güllerin vaadini hafif, şeffaf ve ultra parlak bir imza kokusuna dönüştürüyor. Parfümün her yönüyle hareket halindeki zengin ve kadifemsi bir gülü kutlayan canlı Eau de Parfum şişesini süsleyen yeni Eau de Toilette, en taze bahar çiçeklerini, çiçek açmak üzere olan narin gül goncalarının kalbine yerleştiriyor.

 • tab ingredients İçerik
  ALCOOL DÉNATURÉ, PARFUM, AQUA (EAU), MÉTHOXYDIBENZOYLMÉTHANE DE BUTYLE, CITRONELLOL, LINALOL, LIMONÈNE, SALICYLATE D’ÉTHYLHEXYL, HYDROXYCITRONELLAL, GÉRANIOL, ALPHA-ISOMÉTHYL IONONE, SALICYLATE DE BENZYLE, ALCOOL, CITRATE TRISODIQUE (TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL), CITRAL, ISOEUGÉNOL, CI 17200 (ROUGE 33), CI 19140 (JAUNE 5)
 • tab olfactory Koku notaları
  Pamukçuk akordeonu ve greyfurt özü Şakayık ve gül tomurcuğu anlaşması Beyaz misk akordeonu ve sedir ağacı türleri
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

İtalyan yaşam tarzının renkli ve muhteşem duyguları ile Bvlgari kadar benzersiz ve cesur bir ifade yaratmak için Allegra ailesini keşfedin! Magnifying koleksiyonundan seçeceğiniz bir esans ile kokunuzu kişiselleştirebilirsiniz.