Vitamin C Serum Vitamin C Serum

C vitamini, güçlü, çok işlevli bir antioksidan ve cilt parlatıcı bileşendir. Hiperpigmentasyon, ... Devamını oku
199 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

460018
 • tab description Ürün Açıklaması

  C vitamini, güçlü, çok işlevli bir antioksidan ve cilt parlatıcı bileşendir. Hiperpigmentasyon, donukluk ve ince çizgilerin görünümünün üstesinden gelmeye yardımcı olur.

  %30 saf L-askorbik Asit ile formüle edilen bu serum cildinizin daha parlak görünmesine yardımcı olur ve yaşlanma belirtilerini hedefler. Ayrıca serbest radikallere ve kirliliğe karşı korunmaya yardımcı olur. AM'de en iyi şekilde kullanılan zengin, kremsi doku anında yumuşatma etkisi vererek makyaj için harika bir temel oluşturur.

  Önerilen Kullanım: Antioksidan özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmak için sabahları kullanmanızı öneririz.
  Temizledikten sonra bezelye büyüklüğünde bir miktar yüzünüze ve boynunuza uygulayın.Nemlendirici ve güneş koruyucu ile devam edin.
  Daha ince bir kıvam için Hyaluronik Asit ile karıştırmanızı öneririz.
   

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Sabah veya akşam kullanılabilir, ancak antioksidan özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmak için sabah kullanılmasını öneririz.
  Temizleyiciden ve varsa Hyaluronik Asit Serum'dan sonra yüze ve boyuna az bir miktar uygulayın.
  Daha ince bir kıvam için Hyaluronik Asit ile karıştırmanızı öneririz.
  Sabah uyguladığınızda nemlendirici ve güneş koruyucu ile devam edin.
 • tab ingredients İçerik
  DIMETHICONE, ASCORBIC ACID, POLYSILICONE-11, PEG-10 DIMETHICONE.

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Üst düzey cilt bakımının herkes tarafından erişilebilir olması gerektiği inancından doğan THE INKEY LIST,  etkili cilt bakım ürünleri koleksiyonuyla güzellik şifrelerini çözmenize yardımcı olur. Bir dizi cilt sorununa çözüm bulmak için geliştirilen THE INKEY LIST markası, ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilebilen bir cilt bakımı sunar.