Virgin Marula Luxury Facial Oil Virgin Marula Luxury Facial Oil

Bu nedir: Virgin Marula Oil’imiz cildiniz için rehabilitasyon gibidir. Kritik antioksidanlar ve ... Devamını oku
1.699 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

453765
GOOD FOR
 • tab description Ürün Açıklaması

  Bu nedir: Virgin Marula Oil’imiz cildiniz için rehabilitasyon gibidir. Kritik antioksidanlar ve Omega 6 ve 9 bakımından zengin marula, gençlik ışıltısını korurken cildi besler ve dengeler, en saf haliyle kalır. Ne için formüle edildi:Marula meyvesinin “çekirdeğinden” gelen saf, arıtılmamış yağ, doğal veya sentetik herhangi bir kimyasalla neredeyse hiç temas etmemiştir. Bu süper emilebilir yağ,cilt tarafından hızla emilir.İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. En hassas ciltler dahil olmak üzere tüm ciltler için uygundur.Bilmeniz gereken başka neler var:Drunk Elephant hassas antioksidan polifenolleri ve korunmuş yağ asidi bileşikleri ile son derece saf ve konsantredir.Soğuk sıkım ve filitreleme işlemi uygulanmıştır. Marula Oil, bitter çikolata, yeşil veya siyah çaydan daha fazla polifenol konsantrasyonu içerir, bu da kirliliğe ve çevreye zarar veren serbest radikallere karşı güçlü bir antioksidan savunma anlamına gelir.Temel İçerikler:- Sclerocarya birrea (marula) çekirdeği yağı.- Kritik antioksidanlar tokoferol (E vitamini), tokotrienol, fenolik bileşikler ve flavonoidler, omega 6 ve 9 bakımından zengin bu süper emilebilir yağ nemlendirmeye yardımcı olur, cildi besler ve yeniler. Önerilen kullanım:Dengeli, parlak ve sağlıklı görünen bir cilt için herhangi bir yağlı kalıntı içermeden ürünü yüz, boyun, eller, kolların arkaları veya yüksek neme ihtiyaç duyan herhangi bir yere 2-3 damla uygulayın. Cilt bakım rutininizin tamamlayıcı parçası olarak Drunk Elephant temizleyicileri, serumları ve güneş kremleri ile birlikte kullanın. İpucu: İnce çizgilerin görünümünü azaltmaya ve hassas cildi canlandırmaya yardımcı olmak için göz altlarına 1-2 damla uygulayın.    

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Önerilen Kullanım:  :
  Parlayan ve mükemmel şekilde nemlendirilmiş bir cilt için yüze, boyuna, göğüse, ellere, kolların arkasına veya yağ kalıntısı bırakmadan ekstra neme ihtiyaç duyan herhangi bir bölgeye  2 ila 3   damla olarak uygulayın.

  Bu ürünü Drunk Elephant cilt bakım rutininizin bir parçası olarak Drunk Elephant temizleyicileri, serumları ve güneş kremleri ile birlikte kullanın.

  Tavsiye  : İnce çizgilerin görünümünü azaltmak ve hassas cildi korumak için göz altına  1 ila 2  damla uygulayın.

 • tab ingredients İçerik
  Sclerocarya Birrea Seed Oil
 • Ürün Yorumları

Drunk Elephant, yalnızca cilt sağlığı için yararlı olan ve ürünlerimizin formülasyonunu güçlendiren bileşenleri kullanmayı taahhüt eder.