UOMO EDT 60ML

Kendi yaşamını besteleyen erkeklerin kokusu! Dürtüsel tarz ve zerafet duygusu ile kutsanan, Roberto ... Devamını oku
 • 60ML
  1.077 TL
  1.795 TL / 100ml
  Tükendi
 • 100ML
  1.454 TL
  1.454 TL / 100ml

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

366189
Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab description Ürün Açıklaması

  Kendi yaşamını besteleyen erkeklerin kokusu! Dürtüsel tarz ve zerafet duygusu ile kutsanan, Roberto Cavalli Uomo, sofistikelik ve gelişigüzelliği kolayca harmanlıyor. Her durumda kendisi olan ve hiç rol yapma ihtiyacı duymayan, bağımsız ve özgür erkeği temsil ediyor. Kendine güvenen, doğal olarak baştan çıkarıcı kişiliği ile, etrafındaki insanların kalplerinde ve zihinlerinde derin izler bırakan karizmatik bir erkek. Şişenin yan kısımlarını süsleyen timsah pulları, Cavalli DNA’sına uygunluk taşıyor ve Cavalli erkeğinin, kalplerinde özgür ve vahşi kaldığını hatırlatıyor. Dörtgen şekli, erkeksilik ve güveni ifade ediyor. Özel aromatik oryantal ve odunsu koku, zaman tanımayan İtalyan sofistikeliği ve olumlu bir gözüpeklik arasında kusursuz bir ahenk yaratan, değerli içerik maddelerinin karışımından oluşuyor.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Yaradılışından bu yana, Roberto Cavalli, Toskana köklerine sadık kalmıştır. Marka, İtalyan ''dolce vita''sını kutlarken, tarzı, zarafeti ve cazibeyi harmanlayarak koku ailesine dönüştürür. Fark edilmeden geçmeyen kadınlar için Roberto Cavalli Signature'ı ve iz bırakan erkekler için Roberto Cavalli Uomo'yu keşfedin. Paradiso serisinin taze ve aydınlık Akdeniz dünyasına girin, ya da Florence'in dayanılmaz ve sofistike aurası sizi içine çeksin...