Top Secrets Demaquillant Express Micellar 200 ML

0 Ürün Yorumu
Top Secrets Demaquillant Express Micellar 200 ML
1.430 TL (1)
Makyaj temizliği ciddi bir iştir. Gün boyunca makyaj malzemelerinin altında kalan cilt, yatmadan ... Devamını oku

1.430 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
220073
 • tab description Ürün Açıklaması

  Makyaj temizliği ciddi bir iştir. Gün boyunca makyaj malzemelerinin altında kalan cilt, yatmadan önce her gün mutlaka temizlenmeli ve cildin nefes alması sağlanmalıdır. Yves Saint Laurent Top Secrets Demaquillant Eau 3En1 FL 200 ML ile cildiniz tahriş olmadan yapılmış ağır makyajlar bile temizlenir ve 3 ü 1 arada özelliği sayesinde temizlenen cilt hem göz temizliğinde kullanılır hem de cilt temizliği sonrası cildi dengeleyen losyon özelliği görür. Tüm cilt tiplerine uygun olarak hazırlanan ürün makyaj temizliğini ihmal edenler için büyük bir kolaylık sağlar. Pamuk yardımı ile göz dahil tüm cilt ve boyun bölgesine uygulanan ürün cildin ışıldamasına ve doğal görünümünü korumasına yardımcı olur. 0

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Canlandırıcı ve taze bir sabah deneyimi için sabah kullanın. Cildi kirlerden arındırmak için akşamları kullanın.
  Bir miktar pamuğu micellar suyuna iyice batırın. Maskarayı üst göz kapağından alt göz kapağına doğru nazikçe uygulayın. Yüz ve boyun bölgelerinin tamamına içten dışa doğru ilerleterek nazikçe uygulayın. Durulama gerektirmez.
 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Yves Saint Laurent Beauty, Paris modasının en uçarı imzasıdır. Kuralları unutun. Düzeni tersine çevirin. İçgüdülerinizi takip edin. YSL Beauty ile güzellik bir tavır, oyun ve baştan çıkarmanın bir yolu haline gelir.