The Wet Detangler Naturally Curly 3C à 4C Saç Fırçası

Buklelerinizi düşünerek geliştirilmiş ve saçları açmaya yardımcı bu saç fırçası, 3C - 4C saç tipine ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

560019
  • tab description Ürün Açıklaması

    Buklelerinizi düşünerek geliştirilmiş ve saçları açmaya yardımcı bu saç fırçası, 3C - 4C saç tipine sahip olan herkes için ideal bir üründür. Daha sert olan dişleri sayesinde bukleleriniz üzerinde nazikçe hareket ederken düğüm olmuş saçları açmanızı sağlar ve kısa dişleri ile buklelerinizin daha belirgin olmasını sağlarken bir yandan da kabarıklığı azaltmaya yardımcı olur. Islak saçta kullanılmak üzere geliştirilen yenilikçi teknolojimiz, dolaşmış saçlarınızı açma sürenizi yarı yarıya azaltmaya yardımcı olur(1) -Bu sayede duş almak artık daha kolay! -Özellikle 3C ve 4C tipi kıvırcık saçlar için tasarlanmış, sık yerleştirilmiş ancak saç dostu fırça dişleri - 3C - 4C tipi kıvırcık saça sahip olan kişilerin %84'ü bu saç fırçasını arkadaşlarına tavsiye ediyor. - Saç düğümlerini nazikçe ve kolayca açar- Kullanıcıların %73'ü dolaşan saçlarını açma sürelerinin yarı yarıya azaldığını belirtti! - Duş almak artık çok daha kolay. Bu saç fırçası, duştayken şampuanınızı, saç kreminizi ve saç maskenizi eşit olarak dağıtmak için idealdir. - Aynı zamanda, saçlarınızı yıkadıktan sonra dökülmeleri önleyerek, kırılmaları azaltarak ve buklelerinizi koruyarak saçlarınızı açmanıza yardımcı olur. - İnce ve kavisli sapı, size tam bir kontrol imkanı sunarak bu fırçayı saç bakım rutininizin vazgeçilemez bir parçası haline getirecek.

    (1)2 hafta süren kullanımın ardından 102 kadın kullanıcının değerlendirmesi.

  • Ürün Yorumları

Tangle Teezer, saçınızı tahrip etmeden taramanıza, kurutmanıza ve şekillendirmenize yardımcı olan patentli uç teknolojisini kullanan devrim niteliğinde bir saç fırçası markasıdır. Islak veya kuru fark etmeksizin tüm saç tipleri için uygundur. Hangi fırçanın sizin için en iyisi olduğunu keşfedin.