The Ultimate Finishing Saç Fırçası The Ultimate Finishing Saç Fırçası

Tangle Teezer The Ultimate Finishing Saç Fırçası, hem doğal hem de ilave sentetik saçları nazikçe ... Devamını oku
259,5 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

368681
  • tab description Ürün Açıklaması

    Tangle Teezer The Ultimate Finishing Saç Fırçası, hem doğal hem de ilave sentetik saçları nazikçe taramak ve şekillendirmek için kuru saça kullanmak üzere tasarlanan uzun saplı saç fırçasıdır. Tüm saç tipleri (düz, dalgalı, kıvırcık, bukleli) için uygundur.Ultimate Professional Finishing Hairbrush, saçları nazikçe taraması, saçların üzerinde kolayca kayması için daha uzun dişlerle benzersiz bir şekille tasarlandı. Uzun sap, uzun saçlarda uygulama yaparken daha kolay bir tutuş sağlar,aynı zamanda yumuşak diş uçları saç derisine konfor verir. Solaklar içinde muhteşem kullanım kolaylığı sağlayan fırça, ilave sentetik saç kullananlar için saça bakım yapması açısından da Tangle Teezer serisindeki en ideal seçimdir.

  • tab ingredients İçerik
    Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • Ürün Yorumları

Tangle Teezer, saçınızı tahrip etmeden taramanıza, kurutmanıza ve şekillendirmenize yardımcı olan patentli uç teknolojisini kullanan devrim niteliğinde bir saç fırçası markasıdır. Islak veya kuru fark etmeksizin tüm saç tipleri için uygundur. Hangi fırçanın sizin için en iyisi olduğunu keşfedin.