Scalp Exfoliator & Massager - Saç Derisi Masaj ve Peeling Fırçası

0 Ürün Yorumu
Scalp Exfoliator & Massager - Saç Derisi Masaj ve Peeling Fırçası
309 TL (1)
Mutlu ve sağlıklı bir saç derisinin sırrını öğrenmek ister misiniz? Uluslararası Trikoloji Birliği ... Devamını oku

309 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
550128
 • tab description Ürün Açıklaması

  Mutlu ve sağlıklı bir saç derisinin sırrını öğrenmek ister misiniz? Uluslararası Trikoloji Birliği tarafından önerilen Saç Derisi Masaj ve Peeling Fırçamız, hoş bir masaj deneyimi sunmanın yanı sıra saç derisini ve saç derisinde oluşan birikimi arındırmaya yardımcı olan iki farklı diş tipi ile çok işlevlilik sunar. Uzun dişler esnek yapıları ile kafa derisine peeling yaparken, kısa dişler ise basınç noktalarını uyarır ve kafa derisini okşar. Fırça, tüm el boyutlarına benzersiz bir şekilde uyum sağlar ve böylece suyun altında bile asla kaymaz.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Parmaklarınızı kanat kısımlarından geçirin ve rahat bir tutuş sağlayarak kullanıma başlayın. En fazla 3 dakika kullanın.
  Tek başına veya en sevdiğiniz şampuan, yağ veya bakım yöntemi ile birlikte kullanın, aleti ıslak veya kuru saçta kullanmak kolaydır - basınç seviyesini kontrol etmek için aşağı bastırın.
  Peeling için aleti, kafa derisinde dairesel hareketlerle hareket ettirin veya kafa derisinin ön kısmından enseye doğru kaydırın.
  Masaj yapmak ve basınç noktalarını uyarmak için fırçayı kafa derinize bastırarak uygulayın.
 • tab ingredients İçerik
  TPE
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Tangle Teezer, saçınızı tahrip etmeden taramanıza, kurutmanıza ve şekillendirmenize yardımcı olan patentli uç teknolojisini kullanan devrim niteliğinde bir saç fırçası markasıdır. Islak veya kuru fark etmeksizin tüm saç tipleri için uygundur. Hangi fırçanın sizin için en iyisi olduğunu keşfedin.