The Round Tool Small The Round Tool Small

Isı ile dişi yumşayan ve bu sayede saça zarar vermeyen tek fön fırçası. Saçınıza parlaklık, volume ... Devamını oku
269,5 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

371934
  • tab description Ürün Açıklaması

    Isı ile dişi yumşayan ve bu sayede saça zarar vermeyen tek fön fırçası. Saçınıza parlaklık, volume ve istediğiniz şekli saçlara zarar vermeden sağlayan tek fırça.Saçı ıslaktan kuruya alarak, yuvarlanmadan veya sarmadan hızlı ve yumuşak bir hacim için uçlarda yerleşik gerginlik ve esneklik ile üst üste binen sabit taban dişlerine sahiptir. Esnek uçlar, kökte hassas toplama sağlar ve üst üste binen konfigürasyon, daha hızlı kuruma süresi için fazla suyu çeker.Yarım boy, kısa ila orta saç uzunlukları için mükemmeldir. 

  • Ürün Yorumları

Tangle Teezer, saçınızı tahrip etmeden taramanıza, kurutmanıza ve şekillendirmenize yardımcı olan patentli uç teknolojisini kullanan devrim niteliğinde bir saç fırçası markasıdır. Islak veya kuru fark etmeksizin tüm saç tipleri için uygundur. Hangi fırçanın sizin için en iyisi olduğunu keşfedin.