The Impossible Glow - Hassas Ciltler İçin Uygun Aydınlatıcı Damlalar

0 Ürün Yorumu
The Impossible Glow - Hassas Ciltler İçin Uygun Aydınlatıcı Damlalar
1.299 TL (1)
ÖZELLEŞTİREBİLECEĞİNİZ CANLI BİR ETKİ.Cildinizi besleyen ve aydınlatan anında parlaklık, evet mümkün ... Devamını oku

1.299 TL (1)
YENİ

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
620353
 • tab description Ürün Açıklaması

  ÖZELLEŞTİREBİLECEĞİNİZ CANLI BİR ETKİ.

  Cildinizi besleyen ve aydınlatan anında parlaklık, evet mümkün. Ve hepsi doğal ve sertifikalı organik formülde, bu da mümkün. Pai'nin özelleştirilebilir aydınlatıcı ve bronzlaştırıcı damlaları yalnızca parlaklığı artırmakla kalmaz, aynı zamanda cildi nemlendirir ve yumuşatır; sanki dışarıdan aydınlatılmış gibi daha parlak görünür.Bronze chaud, Champagne ve Rose Gold tonları arasından seçim yapın ve binlerce ışığınızla parlayın.

 • tab tips Kullanım Önerileri

  Kullanmadan önce çalkala. Nemlendiriciye ekleyin ve yüzünüze uygulayın. Daha fazla yoğunluk için doğrudan cilde uygulayın.

 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Pai'nin misyonu, etkili bir cilt bakımı ile inovasyonun ön saflarında yer almaktır. Cildiniz ne kadar hassas olursa olsun, doğal kökenli en iyi bileşenlerden taviz vermeden, cildinize iyi bakacak şekilde geliştirilmiştir. Pai bakım ürünlerinin her biri, Londra'daki genel merkezde formüle edilir ve üretilir. Ürünler doğal içeriklidir.