Terracotta Le Teint Kabuki Brush - Fondöten Fırçası

0 Ürün Yorumu
Terracotta Le Teint Kabuki Brush - Fondöten Fırçası
2.300 TL (1)
Kabuki fırçası, bir fırçanın yumuşatma gücünü, bir süngerin kaynaştırıcı gücünü ve bir cilt bakım ... Devamını oku

2.300 TL (1)
YENİ

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
660720
 • tab description Ürün Açıklaması

  Kabuki fırçası, bir fırçanın yumuşatma gücünü, bir süngerin kaynaştırıcı gücünü ve bir cilt bakım aletinin masaj gücünü mükemmel bir şekilde birleştirir. Çok yüksek yoğunluğu sayesinde bu fırça, uygulama hareketini kolaylaştırarak hem hassas hem de sezgisel hale getirir. Kısa sapı, daha kontrollü bir hareket için elin makyaj yapılacak alana mümkün olduğunca yakın yerleştirilmesini sağlar.

 • tab tips Kullanım Önerileri

  Kısa, yüksek yoğunluklu kılları sayesinde Kabuki fırçası uygulamayı kolaylaştırır. Fondoteni doğrudan fırçaya uygulayın, ardından yüzün ortasından dışa doğru dairesel hareketler yapın.

 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

1828'den beri, Guerlain araştırıyor, Guerlain yenileniyor, Guerlain yüceliyor. Cesur yaratıcılar, efsanevi kreasyonlar, aktarılan ve sürdürülen bilgi birikimleri. Güzellik Kültürü önem kazanıyor. Her geçen gün, Guerlain kadınları yüceltmek için çalışır. Eğlenceli ve ışıltı saçan bir güzellik vaadi, tek bir yerde birleşen bir felsefe: Maison Guerlain du 68, Champs-Elysées.