Sprunchie Slim Premium - You Make Me Blush Saç Tokası

0 Ürün Yorumu
Sprunchie Slim Premium - You Make Me Blush Saç Tokası
599 TL (1)
SPRUNCHIE SLIM aynı zamanda gerçek bir moda aksesuarı olan zarif bir saç lastiğidir. Her tokanın i ... Devamını oku

599 TL (1)
SADECE SEPHORA'DA

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
705175
 • tab description Ürün Açıklaması

  SPRUNCHIE SLIM aynı zamanda gerçek bir moda aksesuarı olan zarif bir saç lastiğidir. Her tokanın içinde spiral şekli mükemmel tutuş ve güçlendirilmiş destek sağlayan SLIM elastik bulunur. Sprunchie saçınızda iz bırakmaz ve saç telini çekmeden veya kırmadan kolayca çıkarılabilir. Tüm saç tipleri için idealdir ve her türlü saç stilini veya kıyafeti güzelleştirmek için kullanılabilir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Devrim niteliğindeki şekillendirme aksesuarı: Saça zarar vermez, şekli sayesinde çirkin iz bırakmaz ve baş ağrısını önlemek için basıncı eşit şekilde dağıtır. Ayrıca güzel bir bilezik gibi bileğe takılabilir.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Invisibobble'ın saçlarda kat izi bırakmaması spiral saç tokasının şeklinden kaynaklanmaktadır.
Bu yeni spiral saç tokası, saçın etrafına sarıldığında, at kuyruğunun çevresine eşit olmayan şekilde basınç uygular. Sıradan saç tokaları ise saça eşit şekilde baskı uygulayarak saç üzerinde belirgin bir kat izi bırakır.