Splendid Wood Collection Orientale - Eau de Parfum

0 Ürün Yorumu
Splendid Wood Collection Orientale - Eau de Parfum
7.500 TL (1)
Yves Saint Laurent'in eserlerinden esinlenen LE VESTIAIRE DES PARFUMS COLLECTION ORIENTALE, her biri ... Devamını oku

7.500 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
403581
 • tab description Ürün Açıklaması

  Yves Saint Laurent'in eserlerinden esinlenen LE VESTIAIRE DES PARFUMS COLLECTION ORIENTALE, her biri Couturier'i derinden besleyen oryantal ilhamları andıran 6 koku serisidir. Mr. Yves Saint Laurent'in koleksiyonlarına oryantal ama modern bir stil veren altı ilham kaynağı. LE VESTIAIRE DES PARFUMS COLLECTION ORIENTALE Yves Saint Laurent giyim dünyasının altın çağını yansıtıyor. Arabesk işlemeler ve cildin üzerine yumuşakça düşen kadifemsi süet, modacının hayal dünyasını çağrıştırıyor ve sofistike, son derece çağdaş silajlar yaratıyor. LE VESTIAIRE DES PARFUMS COLLECTION ORIENTALE serisi Doğu’nun eşssizliğini, aykırılığını ortaya çıkarıyor. Alışılmışın dışındaki şişe tasarımı ve eşsiz notalarıyla bu koleksiyon, modern ve materyalistik etkiyi değişime yön vererek yeniden düzenliyor. SUPREME BOUQUET, ATLAS GARDEN, MAGNIFICENT GOLD, SPLENDID WOOD, SLEEK SUEDE, EXQUISITE EMBROIDERY: 6 zengin ve oryantal kokular. SPLENDID WOOD: Oryantal müşrefiyeden esinlenen Mr. Yves Saint Laurent, ahşaptan yapılmış giysiler ve aksesuarlar yarattı. SPLENDID WOOD'da, kaynaşan kakule kokuyu yapılandırırken, sedir ağacı kahverengi bir oryantal renk paleti geliştirir.

 • tab ingredients İçerik
  ALCOHOL , PARFUM / FRAGRANCE , AQUA / WATER , BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE , ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE , CITRONELLOL , COUMARIN , GERANIOL , CINNAMYL ALCOHOL , LIMONENE , LINALOOL , CITRAL , CI 15985 / YELLOW 6 , ISOEUGENOL , BENZYL ALCOHOL , EUGENOL
 • tab olfactory Koku notaları
  Kakule - Sedir
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Yves Saint Laurent Beauty, Paris modasının en uçarı imzasıdır. Kuralları unutun. Düzeni tersine çevirin. İçgüdülerinizi takip edin. YSL Beauty ile güzellik bir tavır, oyun ve baştan çıkarmanın bir yolu haline gelir.