Soğuk Sıkım Kuşburnu Çekirdeği Yağı-Cilt Aydınlatıcı ve Leke Karşıtı Soğuk Sıkım Kuşburnu Çekirdeği Yağı-Cilt Aydınlatıcı ve Leke Karşıtı

Kuşburnu Çekirdeği Yağı: Faydaları: Kuşburnu yağı, içerdiği yüksek A vitamini ile yaşlanmayı önler ... Devamını oku
289,9 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

610103
GOOD FOR
  • tab description Ürün Açıklaması

    Kuşburnu Çekirdeği Yağı: Faydaları: Kuşburnu yağı, içerdiği yüksek A vitamini ile yaşlanmayı önler aynı zamanda leke karşıtı bakıma da yardımcı olur. Kuşburnu çekirdeği yağı, esansiyel yağ asitleri ve E vitamini içeriği ile de daha bakımlı bir cilde kavuşun. Kuşburnu çekirdeği yağı, kuşburnu çekirdeklerinin soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiş % 100 doğal saf yağdır. Yüksek antioksidan etkisi bulunmaktadır ve tüm ciltlere uygulanabilen bir bakım yağıdır. Cildinizin daha canlı görünmesine ve nemli kalmasına yardımcı olur. Leke Karşıtı Güneş, hamilelik ve yaşlılık lekelerine karşı özellikle tercih edilmektedir. Cildimizin özellikle yaz aylarında maruz kaldığı ışınlar sayesinde leke oluşumu daha fazla olmaktadır. Ve cildimizin nem dengesini kaybetmesi ile bu lekeler güneş sonrasında etkilerini gösterir. Özellikle yağ dengesini sağlaması hem oluşmuş lekeleri hem de oluşacak lekelere karşı etkili bir şekilde bakım sağlar. Akne İzlerine Karşı Ciltte oluşan aknelerden dolayı birçok kişide akne sonrası izler kalmaktadır. Bu izler ise sonrasında cildimizde kötü bir görünüme yol açar. Kuşburnu çekirdeği yağının diğer bir faydası ise akne karşıtı kullanımı ile bilinmektedir. İçerisinde bulunan A vitamini sayesinde izleri düzenli kullanımda giderme özelliği sağlayacaktır. Yaşlanma Karşıtı Özelliği Cilde derinlemesine bakım yapan kuşburnu çekirdeği yağı güçlü etkisi ile cildinize yüksek derecede bakım yapar. C ve A vitaminleri sayesinde ise nem düzeyini ayarlar ve yaşlanma karşıtı bakım yapar. Özellikle kimyasal bakımdan uzak durmak isteyen kişiler için mükemmel bir yağ çeşididir.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Kuşburnu Çekirdeği Yağı Nasıl Kullanılır? Cilt bakımı için cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar yağı cildinize masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz. Kuşburnu yağınızı kapak açımında itibaren 12 ay boyunca kullanabilirsiniz ve bu süreye dikkat etmek çok önemlidir. Mutlaka serin ve karanlık bir yerde saklayınız. Günde iki defa sabah ve akşam olacak şekilde cildinize uygulayabilirsiniz. Eğer cildiniz yağlı ise 1-2 damla kuşburnu çekirdeği yağını cildinize iyice yediriniz. Tüm cilt tipleri için uygundur.
  • tab ingredients İçerik
    ROSA CANINA SEED OIL.
  • Ürün Yorumları

Doğanın sonsuz ilhamıyla, bilim, kimya ve iyiliğin harmonisini sunan Bade Natural, Ecz. Sinem Kapar Şahindere’nin imzasını taşıyor. 2016’ dan bugüne doğaya olan tutkusunu ile harmanladığı ürünlerle bakım tutkunlarının yolculuklarına eşlik ediyor.