Snow Algae Yenileyici Göz Çevresi Kremi 15 ml Snow Algae Yenileyici Göz Çevresi Kremi 15 ml

Cilt hücrelerinin sağlıklı ve uzun yaşamasını, hücresel gençleşmeye yardımcı olmayı hedefleyen bu ... Devamını oku
650 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

537208
  • tab description Ürün Açıklaması

    Cilt hücrelerinin sağlıklı ve uzun yaşamasını, hücresel gençleşmeye yardımcı olmayı hedefleyen bu hafif yapıdaki formül, içeriğindeki özel kar yosunu tozu ile cildin koruyucu tabakasını güçlendirir, elastikiyetini arttırır ve sıkılaşmasına yardımcı olur. Göz altındaki koyu halkalanma ve şişlikleri belirgin şekilde azaltırken, göz çevresinde aydınlık bir görüntü sağlar. İnce çizgi ve kırışıklıkları engellemeye yardımcı olmanın yanı sıra, düşük molekül ağırlıklı hyaluronik asit ile hassas göz çevresinin nem oranını büyük ölçüde arttırır.  Snow algae göz çevresi kremi; cildin pürüzsüzlüğü ve sıkılığını düzenleyerek, göz çevresinin genç görünümünü destekler. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Parfüm içermez.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Her sabah ve akşam temiz ve kuru göz çevresine nazikçe uygulayın. Krem tümüyle emilinceye kadar göz çevresine masaj hareketleriyle yedirin.
  • tab olfactory Koku notaları
    Her sabah ve akşam temiz ve kuru göz çevresine nazikçe uygulayın. Krem tümüyle emilinceye kadar göz çevresine masaj hareketleriyle yedirin.
  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.