Smile Detox Diş Macunu Smile Detox Diş Macunu

Hepimiz Hollywood yıldızları gibi parıldayan bir gülümseme istiyoruz. Bunun için dişçinize maaşınız ... Devamını oku
269 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

505420
YENİ
 • tab description Ürün Açıklaması

  Hepimiz Hollywood yıldızları gibi parıldayan bir gülümseme istiyoruz. Bunun için dişçinize maaşınızın yarısını bırakmaya hiç gerek yok. Büyülü bir ata yöntemini, yağ çekmeyi ve doğal bir formül seçtik: yapay beyazlatıcı aktif bileşenler, sadece hindistancevizi yağı, aktif karbon, sodyum bikarbonat ve güzel bir aroma. % 98 doğal kökenli bileşenlerİlk kullanımdan daha taze nefes ve daha pürüzsüz dişlerDetoks etkisi ve 14 gün sonra daha beyaz dişler3 sihirli doğal malzememiz:Hindistan cevizi yağı: ağzınızda detoks etkisi içinBitkisel kömür: arındırıcı özellikleriyle bilinirSodyum bikarbonat: beyazlatma etkisi ile bilinir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  1. Bir pipeti sıcak su altında ısıtın ve kullanmadan önce sallayın.
  2. Ürünü yutmadan pipetin tamamını ağzınıza boşaltın.
  3. Yağı (nazikçe) 5-10 dakika çevirin.
  4. Çöp kutusuna boşaltın ve ağzınızı çalkalayın. Dişlerinizi her zamanki gibi fırçalayın.
 • tab ingredients İçerik
  Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aroma, Sodium Bicarbonate, Charcoal Powder, Limonene
 • Ürün Yorumları

Merci Handy saf bileşenler ve gökkuşağı özleri kullanarak renkli ve pratik günlük kozmetik ürünleri tasarlar. Peki markanın görevi nedir? 

Misyonu, günlük hayatınıza ansızın giren ve hep yakınınızda olan bu renkli, küçük paralel dünyayı hayal etmek, hiç ummadığınız yerlere renk getirmek ve sıradan olanı sıra dışı kılmaktır.