Slim Premium - Crystal Clear Saç Tokası

0 Ürün Yorumu
Slim Premium - Crystal Clear Saç Tokası
329 TL (1)
Bu spiral elastik, her spiral arasındaki azaltılmış boşluk sayesinde ekstra destek sağlar. İnce ... Devamını oku

329 TL (1)
SADECE SEPHORA'DA

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
705170
 • tab description Ürün Açıklaması

  Bu spiral elastik, her spiral arasındaki azaltılmış boşluk sayesinde ekstra destek sağlar. İnce elastik saçınıza zarar vermeden bağlamanıza olanak tanır. Spiral şekli, basıncı eşit şekilde dağıtarak saçınızda çirkin iz bırakmaz, mükemmel tutuş sağlarken aynı zamanda rahat kalır ve baş ağrılarını önler. Hairlovetech teknolojisine sahip her elastik, geleneksel lastiklere göre kırılmayı %31 oranında azaltır. Topuzlar ve at kuyrukları için ideal bir aksesuar olan bu ürün, normal ve ince saçlara mükemmel uyum sağlar.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Devrim niteliğindeki şekillendirme aksesuarı: Saça zarar vermez, şekli sayesinde çirkin iz bırakmaz ve baş ağrısını önlemek için basıncı eşit şekilde dağıtır. Ayrıca güzel bir bilezik gibi bileğe takılabilir.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Invisibobble'ın saçlarda kat izi bırakmaması spiral saç tokasının şeklinden kaynaklanmaktadır.
Bu yeni spiral saç tokası, saçın etrafına sarıldığında, at kuyruğunun çevresine eşit olmayan şekilde basınç uygular. Sıradan saç tokaları ise saça eşit şekilde baskı uygulayarak saç üzerinde belirgin bir kat izi bırakır.