Rose Golden Luxury Set Vol.2 Yüz ve Göz Fırça Seti Rose Golden Luxury Set Vol.2 Yüz ve Göz Fırça Seti

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
1.029 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

342326
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalitede ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  Her ZOEVA ürünü özellikle yüksek standartlarının yanı sıra makyaj konusunda inanç ve bağlılık ile tasarlanmıştır. ZOEVA, kaybolup giden trendleri takip eden değil de daha çok kendi stilleri olan kadınlar için düzgün modern tasarımlı ve uygun fiyatlı kendinden ödün vermeyen, profesyonel ürünler tasarlar.
  ZOVA Rose Golden Luxury Set vol.2, metalik gül renkli çanta içinde şeftali-pembe saplı ve pembe altın yüzük tasarımlı 8 muhteşem ve yüksek performanslı yüz ve göz makyaj fırçaları bulunan settir. Rose Golden Luxury Set vol.2 setin içinde baz makyajı (fondöten, kontür, allık ve pudra) için 3 fırça, gözleri ve kaşları tanımlamak ve çizgi çekmek için 5 far fırçası mevcuttur.
  Bilinmesi gereken diğer noktalar: Fırçaların tümü ustalıkla hazırlanmıştır böylece bir profesyonel gibi ürünleri harmanlayabilir ve pürüzsüz bir şekilde uygulayabilirsiniz. Fondöten, highlighter, krem allık ve kontür uygulamak için 3 yüz makyaj fırçası, ayrıca gözleri ve kaşları tanımlamaya, gölgelendirmeye ve çizmeye yardımcı 5 göz makyajı fırçası mevcuttur.
  Fırça detayları ve kullanımları: 104 Buffer: fondöten uygulamak ve karıştırmak için. 109 Luxe Face Paint: pudra ile yüzü kontürlemek ve şekillendirmek için. Luxe Cheek Finish: pudra, allık ve bronzlaştırıcı uygulamak için. Eyes:226 Smudger: kirpik çizgisinde far uygulamak ve karıştırmak için. 228 Luxe Crease: sorunsuz bir bitiş vermek adına far geçişlerini karıştırmak için 234 Luxe Smoky Shader: buğulu göz makyajında far uygulamak ve harmanlamak için. 317 Wing Liner: detaylı eyeliner ve kusursuz kuyruk oluşturmak için. 322 Brow Line: mükemmel şekillendirilmiş kaşlara, kaş ürünleri, uygulamak için.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.