PROTECT LIPS B-KISS CUPUAÇU LIP BUTTER 6 PROTECT LIPS B-KISS CUPUAÇU LIP BUTTER 6

Brezilya’dan gelen tutku! Cupaçu ile zenginleştirilmiş dudaklar… Bu dudak balmi dudaklarınızı ... Devamını oku
359 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

398801
 • tab description Ürün Açıklaması

  Brezilya’dan gelen tutku! Cupaçu ile zenginleştirilmiş dudaklar… Bu dudak balmi dudaklarınızı lezzetli bir dokunuşla ve hafif bir bitişle besler ve yumuşatır .

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Nasıl kullanılır?
  Dudaklarınıza dilediğiniz kadar uygulayınız.
 • tab ingredients İçerik
  -Cupuaçu Butter: Locks in moisture with fatty-acids, phytosterols, and polyphenols.
  -Aça?: The antioxidant powerhouse packed into one super fruit helps keep skin looking and feeling young.
  -Coconut Oil: Melts easily into skin to soften, condition, and moisturize.

  Organic Helianthus Annuus Seed (Sunflower) Oil, Beeswax, Organic Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Organic Olea Europea (Extra Virgin Olive) Oil, Vitis Vinifera (Grapeseed) Oil, Theobroma Grandiflorum (Cupuaçu), Euterpe Oleracae (Aça?) Extract Organic, Cannabis Sativa Seed (Hemp) Oil, Butter, Flavor, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopherol, Aloe Vera.

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Sol de Janeiro için tüm vücutlar güzeldir. İstisna yok! Vücudunuzu şımartın! Hayatınızda neşeye yer açın. Brezilya güzellik sırlarından ilham alan ve besin açısından zengin bileşenlerle formüle edilen, gurme ve baş döndürücü kokulardan ve lüks dokulardan oluşan, hislere hitap eden koleksiyon, size duyulara hitap eden gerçek bir deneyim sunuyor. Koleksiyon, vücudunuzu tepeden tırnağa şımartmak ve mükemmel bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olmak iiçn tasarlanmıştır. Brezilya güzelliğinin ve coşkusunun heyecan verici gücünü keşfedin!