PRECISE DEFINITION FIRÇA

Hassas ve çok yönlü bir kullanım için kürek şeklinde özel olarak kesilmiş bir far fırçası. ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

498573
  • tab description Ürün Açıklaması

    Hassas ve çok yönlü bir kullanım için kürek şeklinde özel olarak kesilmiş bir far fırçası. Hedeflenen göz farı uygulaması için ürünü fırçanın üzerine alın ve kontrollü şekilde dağıtabilmek için göz kapağınıza uygulayın.

    Makyaj çantanızın ayrılmaz bir parçası olan Precision Blending Brush 230, her türlü makyaj için mükemmel bir uygulama sağlar.

    Bu çok yönlü far fırçası, hassas ve kolay kullanım için geliştirilmiştir. Ultra yumuşak sentetik kıllar, hem hafif hem de yoğun makyajın kolayca uygulanması ve dağıtılması için bir kürek şeklinde özel olarak kesilmiştir.

    Göz farını tıpkı bir profesyonel gibi uygulayın ve dağıtın: Precision Blending Brush Fırçası 230, göz kapağınızı mükemmel şekilde sarar. Çevrenizdekiler size hangi makyaj sanatçısına başvurduğunuzu soracaklar.

  • Ürün Yorumları

"Fenty Beauty herkes için yaratıldı: Her renkten, kişilikten, tarzdan, kültürden ve ırktan gelen kadınlar için... Herkesin dahil hissetmesini istedim, markanın çıkış nedeni budur." - Rihanna