PRE VE PROBİYOTİK'Lİ SÜT SERUM 30ML

% 97,06 doğal içerikli nemlendirici Süt Serum; ekstra kuru ciltler için ağır veya yağlı his olmadan ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

537172
  • tab description Ürün Açıklaması

    % 97,06 doğal içerikli nemlendirici Süt Serum; ekstra kuru ciltler için ağır veya yağlı his olmadan derinlemesine nemlendirme sağlar. 72 saat nemlendirme özelliği bulunan %100 bitkisel ve natürel aktif ve badem yağı, avokadı yağı , shea yağı gibi doğal yağlar sayesinde yoğun nemlendirme sağlarken cildin koruyucu bariyerini destekleyen yenilikçi probiyotik teknolojisi ile cilde sağlıklı bir görünüm kazandırır. İçeriğindeki hyaluronik asit nemi cilde hapseder ve nem kaybını önler. Gerçek pre + probiyotik içeriği  dengeli bir cilt florası için ciltteki iyi bakteri popülasyonunu dengelemeye yardımcı olur. Cildi hassasiyet, kızarıklık ve kuruluğa karşı koruyarak sağlıklı bir görünüm kazandırır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hassas ciltler ve tüm cilt tipleri için uygundur. Mineral yağ, paraben, fitalat, suni renklendirici, parfüm, peg ve silikon içermez.

  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.