Pre Ve Postbiyotik'Li - Göz Serumu

0 Ürün Yorumu
Pre Ve Postbiyotik'Li - Göz Serumu
900 TL (1)
%96,07 doğal içerikli, Pullulan ile zenginleştirilmiş nemlendirici pre+postbiyotik anında canlandır ... Devamını oku

900 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
537159
 • tab description Ürün Açıklaması

  %96,07 doğal içerikli, Pullulan ile zenginleştirilmiş nemlendirici pre+postbiyotik anında canlandırıcı göz serumu, göz kapağı dahil olmak üzere tüm göz çevresini anında canlandırarak daha pürüzsüz, sıkı ve genç bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. İçeriğindeki Argireline ve Niacinamide sayesinde kaz ayağı ve ince çizgilerin görünümünün azalmasına ve göz altı morluklarının oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Düzenli kullanımda cildin elastikiyetini arttırır. Yoğun nemlendirici hyaluronik asit içeriği sayesinde pürüzsüz ve yumuşak bir göz çevresine kavuşmanızı sağlar. Gerçek pre + postbiyotik içeriği  dengeli bir cilt florası için ciltteki iyi bakteri popülasyonunu dengelemeye yardımcı olur. Dış etkenlere karşı cildin koruyucu bariyerini destekleyip cilt dengesinin sağlanmasına yardımcı olarak, derinlemesine nemlenmiş, canlı, pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olmanızı sağlar. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Sentetik parfüm içermemesi sayesinde hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur. Mineral yağ, paraben, fitalat, suni renklendirici, parfüm, peg ve silikon içermez.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Her sabah ve aksam göz çevresine nazikçe uygulayın. Daha efektif bir sonuç almak için Pre+Probiotik’li Göz Kremi ile birlikte kullanın. Serum tamamen emildikten sonra üzerine göz kremi uygulayın.
 • tab olfactory Koku notaları
  Her sabah ve aksam göz çevresine nazikçe uygulayın. Daha efektif bir sonuç almak için Pre+Probiotik’li Göz Kremi ile birlikte kullanın. Serum tamamen emildikten sonra üzerine göz kremi uygulayın.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.