PRE+POSTBİOTİC HYALURONIC SERUM PRE+POSTBİOTİC HYALURONIC SERUM

%93,45 doğal içerikli, Hyaluronik asit ve E vitamini ile zenginleştirilmiş, gerçek Pre+Postbiyotik i ... Devamını oku
 • 210G
  380 TL
  180,95 TL / 100g
380 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

543390
 • tab description Ürün Açıklaması

  %93,45 doğal içerikli, Hyaluronik asit ve E vitamini ile zenginleştirilmiş, gerçek Pre+Postbiyotik içerikli ultra nemlendirici serum, cildinizi derinlemesine nemlendirirken, daha pürüzsüz ve dolgun bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Cildiniz anında kuruluğundan kurtulur ve daha canlı ve bir görünüm kazanır. Düşük molekül ağırlığı ile cilde daha iyi nüfuz eden Hyaluronik Asit içeriği sayesinde etkili nemlendirme sağlar ve nemsizlik kaynaklı kırışıklıkların görünümünün azalmasını sağlar. Nemi cilde hapsetmeye ve cildin kaybettiği nemi geri kazandırmaya yardımcı olurken nem bariyerini dış etkenlere karşı güçlendirerek sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşmanıza yardımcı olur. Gerçek pre + postbiyotik içeriği iyi bakteri popülasyonunu dengeleyerek cilt florasını geliştirmeye yardımcı olur. Dış etkenlere karşı cildin koruyucu bariyerini destekleyip cilt dengesinin sağlanmasına yardımcı olarak, derinlemesine nemlenmiş, canlı, pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olmanızı sağlar. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hassas, yağlı ve akneye eğilimli ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur. Parfüm içermez.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Anında nemlenmiş bir cilt için, her sabah ve akşam nemlendiriciden önce yüz ve boyun bölgesine nazikçe uygulayın.
 • tab olfactory Koku notaları
  Anında nemlenmiş bir cilt için, her sabah ve akşam nemlendiriciden önce yüz ve boyun bölgesine nazikçe uygulayın.
 • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.