PoshPeel Pedicure Arındırıcı Ayak Maskesi PoshPeel Pedicure Arındırıcı Ayak Maskesi

Ayaklar için arındırıcı ve nemlendirici maske. Bir saatlik kullanım sonrasında ölü derileri temizler ... Devamını oku
179 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

410793
 • tab description Ürün Açıklaması

  Ayaklar için arındırıcı ve nemlendirici maske. Bir saatlik kullanım sonrasında ölü derileri temizler ve topuklarınızı yumuşacık bırakır. Arındırma ve soyma özellikleri kullandıktan itibaren 3 ila 7 gün içerisinde etkili olur. 2 hafta içerisinde kalıcı sonuçlar. Nasıl kullanılır? Etkinleştirici özün içeriklerini kağıt maskeye dökün. . nbsp; İçerikleri tüm pamuk maskesine tekrar yerleştirin. Ayağınızı maskenin içine yerleştirin ve ardından maskeyi kapatın. Aynı işlemi ikinci ayağınız için tekrar edin. Bir saat (veya istenirse daha fazla pul soyma etkisi için bir buçuk saat) giyilmelidir. - Kumaş çoraplarını çıkarın, ayakları durulayın ve ardından uygun şekilde kurutun.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Nasıl kullanılır?
  - Etkinleştirici özün içeriklerini kağıt maskeye dökün. Malzemeyi pamuklu maske boyunca dağıtın.
  -Ardından bir ayağınızı maskenin içine sokun ve klipsle kapatın. Aynı işlemi diğer ayağınız için de tekrarlayın.
  - Maskeyi bir saat (veya istenirse daha kapsamlı bir eksfoliasyon için bir buçuk saat) ayaklarınızda tutun.
  - Kağıt maskeleri çıkarın, ayaklarınızı durulayın ve ardından iyice kurulayın.
 • tab ingredients İçerik
  Glycolic acid, Salicylic acid, Lactic acid, Botantical Extracts""
 • Ürün Yorumları

Patchology, bir cilt bakım ürünündeki bileşenlerin sunulma şeklinin her şeyi değiştirebileceği fikri etrafında oluşturulmuştur. On yıldan fazla bir süre önce, kurucu ekip tıp alanı için yama teknolojileri geliştirmeye başladı. Bugün marka, hedeflenen alanlarda daha hızlı çalışan ürünler tasarlamak için bu uzmanlığını genişletmeye devam ediyor. İster sadece 5 dakikanız; ister yavaş yavaş keyfini çıkarmak için bolca zamanınız olsun, Patchology, programınıza uyum sağlayan ürünler tasarlar. Hayatınızı hangi hızda yaşıyor olursanız olun, ürünler sadece verdikleri sözleri yerine getirmekle kalmayacak aynı zamanda hayatınızdaki sorunlara da çözüm getirmek için tasarlanmıştır. Markanın ilham kaynağı: « kendi hızınızda güzellik ».