PIXIE POUF PIXIE POUF

Saçı dolgunlaştırıp düzeltir anında daha hacimli ve dolgun bir saç sağlar. İnce veya kalın telli tüm ... Devamını oku
449 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

287874
YENİ
 • tab description Ürün Açıklaması

  Saçı dolgunlaştırıp düzeltir anında daha hacimli ve dolgun bir saç sağlar. İnce veya kalın telli tüm saç tipleri uygundur. Düz ve dalgalı saçların kullanımı için uygundur. Sağlıklı ya da işlem görmüş boyalı saçlar kullanabilir.

  Kullanımı: Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Avuç içine aldığınız ürünü saç diplerine masaj yaparak ya da saç fırçasına döktüğünüz bir miktar ürün ile saçlarınızı tarayarak uygulayın. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. PARABEN, FTALAT, MİNERAL YAĞ VE PARALDEHİT İÇERMEZ.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  >Saçı dolgunlaştırıp düzeltir anında daha hacimli ve dolgun bir saç sağlar.
 • tab ingredients İçerik
  Zea Mays (Corn) Starch, Montmorillonite, Tapioca Starch, Avena Sativa (Oat) Kernel Flour, Silica, Polysilicone-22, Fragrance (Parfum), Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Limonene, Coumarin, Geraniol, Potassium Sorbate * Cette liste d'ingrédients peut faire l'objet de modifications, les clients sont priés de consulter l'emballage du produit pour obtenir la liste la plus récente.

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

1977 yılında New York'ta doğan Bumble and bumble kuaför salonu, kısa sürede yaratıcı saç kesimleri ve moda dünyasıyla olan bağlantılarıyla tanınan popüler bir yer hâline gelmiştir. Marka o zamandan beri çok büyüdü ve gelişti ancak cesaretini korumayı her zaman başardı! Şampuanlar, saç bakım ürünleri, saç şekillendiricileri, saç spreyleri... Tüm ürünlerimiz, bakımdan şekillendirmeye kadar, ihtiyacı ne olursa olsun saçlarınıza değer katmak ve stil vermek için kuaförlerimizin salon ve sahne arkasındaki çalışmalarından ilham almıştır.