Pirates' Grand Reserve-Eau De Parfum Pirates' Grand Reserve-Eau De Parfum

Atkinsons Pirates' Grand Reserve, İngiliz centilmen korsan Sir Francis Drake'e saygıyla yaratılmış ... Devamını oku
2.885 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

587151
  • tab description Ürün Açıklaması

    Atkinsons Pirates' Grand Reserve, İngiliz centilmen korsan Sir Francis Drake'e saygıyla yaratılmış yoğun, cesur bir eau de parfumdur. Eskitilmiş rom, bitter çikolata notaları ve hafif yasemin ve kediotu notaları gibi sarhoş edici bileşenlerle yaratılmış, kalbinizin kırışıklarını ısıtacak sarhoş edici, zengin bir koku yaratmak için aşılanmış paçuli dip notalarıyla oluşturulmuştur.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Yaklaşık 30 cm. uzaklıktan sıkınız. -Koku kendi vücudunuzun sıcaklığı ile yoğunlaşır. Daha uzun süreli, daha güçlü bir koku için diz ve dirseklerinizin iç eklemlerine uygulayın. -Uygulamadan sonra, cildi sürtünmekten kaçının. -Bilek içine parfüm uygulamayı tercih ederseniz, sık sık el yıkamanın ardından koku bütünlüğünü kaybeden ve tekrar tekrar tazelemeniz gerekebilir. -12 ay sonra kokuyu değiştirin. Bir yıldan daha eski süre açık kalan parfümlerde orijinal kokunun bütünlüğünü kaybolur.
  • tab olfactory Koku notaları
    TEPE NOTALAR Rom Kediotu Yasemin KALP NOTALAR Kakao çekirdeği Sardunya Sedir DİP NOTALAR Madagaskar vanilyası Paçuli
  • Ürün Yorumları