Pharmacy De-Stress - Oda Spreyi

0 Ürün Yorumu
Pharmacy De-Stress - Oda Spreyi
700 TL (1)
80° etil alkol, antibakteriyel ve antiviral özellikleri ile bilinen lavanta ve nane saf uçucu yağlar ... Devamını oku

700 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
537164
 • tab description Ürün Açıklaması

  80° etil alkol, antibakteriyel ve antiviral özellikleri ile bilinen lavanta ve nane saf uçucu yağları ile formüle edilmiş %95 doğal içerikli de-stress oda spreyi; havanın temizliğinde etkili rol oynayarak ortam hijyenini maksimum seviyeye çıkarmanıza yardımcı olur, evinizin atmosferini benzersiz, doğal bir dokunuşla değiştirir. İçeriğindeki lavanta saf uçucu yağının rahatlatıcı etkisi sayesinde daha kaliteli uyumanıza yardımcı olur. Formülündeki alkol içeriğinden dolayı deri, plastik,ahşap ve boyalı ve vernikli yüzeyler gibi hassas yüzeylere sıkmayınız. Kullanım sonrası nozülü açık olarak bırakmayın. Ürünü dik konumda aplikatörü kapalı olarak saklayın. Sentetik parfüm, mineral yağ, paraben, fitalat, suni renklendirici, silikon içermez.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Uygulamadan önce püskürtme mekanizmasının ucunda kapalı bulunan püskürtücüyü çevirerek açın. Cildinize uygulamayın. Kabı dik tutun ve dairesel hareketlerle odadaki açık alana püskürtün. Uygulamadan sonra nozülü çevirerek başlığı kapatın. Nozülü açık olarak bırakmayın. Ürünü dik konumda aplikatörü kapalı olarak saklayın. Daha uzun süre kalıcılık elde etmek amacıyla perde, yastık gibi kumaş yüzeylere uygulanabilir.
 • tab olfactory Koku notaları
  Lavanta ve nane saf uçucu yağlar
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.