Pharmacy De-Stress - Doğal Deodorant

0 Ürün Yorumu
Pharmacy De-Stress - Doğal Deodorant
450 TL (1)
Alüminyum tuzu içermeyen  %95,42 doğal içerikli deodorant; gözenekleri tıkamadan, cildin doğal ... Devamını oku

450 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
537163
 • tab description Ürün Açıklaması

  Alüminyum tuzu içermeyen  %95,42 doğal içerikli deodorant; gözenekleri tıkamadan, cildin doğal yollardan nefes almasını sağlar. Terleme sonrası istenmeyen vücut kokularının azaltılmasına yardımcı olur. De-Stress Doğal Deodorant’ın antibakteriyel ve antiviral özellikleri ile bilinen lavanta ve nane saf uçucu yağlarının birleşiminden meydana gelen kokusu uzun süreli temizlik ve ferahlık hissi sağlayarak kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olur.  Sentetik parfüm, mineral yağ, paraben, fitalat, suni renklendirici, silikon içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hassas ciltler ve tüm cilt tipleri için uygundur.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Temiz cilde, her iki koltuk altınıza dik tutarak püskürtünüz. Giyinmeden önce kurumasını bekleyeniz. İhtiyaç halinde gün içerisinde yinelenebilir.
 • tab olfactory Koku notaları
  Lavanta ve nane saf uçucu yağları
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.