PHARMACY DE-STRESS ARABA SPREYİ 100 ML

80° etil alkol, antibakteriyel ve antiviral özellikleri ile bilinen lavanta ve nane saf uçucu yağlar ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

537162
  • tab description Ürün Açıklaması

    80° etil alkol, antibakteriyel ve antiviral özellikleri ile bilinen lavanta ve nane saf uçucu yağları ile formüle edilmiş %95 doğal içerikli de-stress araba spreyi; havanın temizliğinde etkili rol oynayarak ortam hijyenini maksimum seviyeye çıkarmanıza yardımcı olur, arabanızın atmosferini benzersiz bir dokunuşla değiştirir. Sentetik parfüm, mineral yağ, paraben, fitalat, suni renklendirici, silikon içermez.

  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.