PERA EL VE VÜCUT LOSYONU 250ML PERA EL VE VÜCUT LOSYONU 250ML

Atelier Rebul’un doğum yeri olan, kendini hep yenileyen ve asaletini hiç kaybetmeyen  Pera’nın küçük ... Devamını oku
280 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

537155
  • tab description Ürün Açıklaması

    Atelier Rebul’un doğum yeri olan, kendini hep yenileyen ve asaletini hiç kaybetmeyen  Pera’nın küçük sokaklarında doğu ve batının gizemli buluşmasına  tanıklık etmeye hazır olun! İçeriğindeki hyaluronik asit sayesinde yoğun nemlendirme sağlarken; shea yağı, argan yağı, kayısı çekirdeği yağı ve badem özleriyle zenginleştirilmiş mineral yağ ve paraben içermeyen özel formülü ile, cildi dış etkenlerden koruyup cilt bariyerini güçlendirir ve besler. El ve vücut için ideal bir bakım ürünüdür, cilde ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Tüm vücuda masaj yaparak uygulayın.
  • tab olfactory Koku notaları
    NOTALAR: Kakule, Zencefil, Pembe biber, Yasemin, Orkide, Nilüfer, Gül, Deri, Sandalağacı, Kyara tütsü, Paçuli, Siyah kehribar.
  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.