Reusable Cotton Pads - Tekrar Kullanılabilir Pamuk Diskler

0 Ürün Yorumu
Reusable Cotton Pads - Tekrar Kullanılabilir Pamuk Diskler
419 TL (1)
Aşağıdakileri içeren bir kit:Organik pamuktan (1), makyajı çıkarmak için mükemmel, makinede veya ... Devamını oku

419 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
458693
 • tab description Ürün Açıklaması

  Aşağıdakileri içeren bir kit:Organik pamuktan (1), makyajı çıkarmak için mükemmel, makinede veya elde yıkanabilir 7 yeniden kullanılabilir pamuklu disk1 organik pamuklu çamaşır torbası (1)Onlar ne yapıyor ?Organik tarımdan elde edilen %100 pamuk liflerinden (1) üretilen bu pamuklu pedler, makyajı çıkarmak için mükemmel yardımcınızdır: 2 farklı yüzü vardır:- makyajı derinlemesine temizlemeye yardımcı olan dokulu bir taraf;- Hassas bölgelerin temizlenmesi için ideal olan pürüzsüz bir taraf.Çevreye duyarlı bir yaklaşımla geliştirilmiş bir ürünPamuklar ve yıkama filesi organik tarımdan elde edilen %100 pamuktan yapılmıştır (1)Kutu, sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan geliyor ve bitki bazlı mürekkepler kullanılarak dekore ediliyor.Yıkandıktan sonra tekrar kullanılabilir pamuklular(1) Küresel Organik Tekstil Standardı. Organik tekstil, Ecocert Greenlife tarafından verilen sertifika.

  VEGAN İÇİN İYİ*Hayvan kökenli içerik içermeyen ürünler*Veganlar için iyi"

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Her zamanki makyaj temizleyicinizle veya yüz temizleyicinizle yüz, boyun ve gözlerde kullanın.
  Bir kez kullanıldıktan sonra elde veya çamaşır makinesinde 40°C'de yıkama filesinde yıkayın, ardından tekrar kullanmadan önce fileyi ve pamuklu pedleri açık havada kurutun.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection