Oudgasm Rose Oud | 16 - Eau de Parfum Intense

0 Ürün Yorumu
Oudgasm Rose Oud | 16 - Eau de Parfum Intense
Başlangıç Fiyatı: 1.199 TL
MONA’NIN İLHAMI:"Parfümü her zaman zevkle ilişkilendirdim. Koleksiyona Oudgasm adını verdim çünkü ... Devamını oku

3.299 TL (1)
YENİ

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
694314
 • tab description Ürün Açıklaması

  MONA’NIN İLHAMI:

  "Parfümü her zaman zevkle ilişkilendirdim. Koleksiyona Oudgasm adını verdim çünkü parfümlerin cesurluğunu çağrıştıran bir isim istiyordum! Dünyadaki tüm parfüm notaları arasında ud bana her zaman hem dönüştürücü hem de ifade edici inanılmaz derecede coşkulu bir duygu verdi - sanki kendine ait bir evrende varmış gibi. 20 yıl önce Ortadoğu'ya taşındığımda uda olan aşkım bir tutkuya dönüştü. Daha sonra parfümleri katmanlama ritüelini bir ifade ve kendimi sevme eylemi olarak benimsedim. Bu bileşenin yoğunluğu, zenginliği ve güzelliği pek çok hikaye anlatabilir. Oudgasm üzerinde çalışmaya başladığımda bu bileşenin tek bir parfümde bulunamayacağını biliyordum! Ud'u tüm canlı yönleriyle keşfetmek istedim. sen de onun büyüsüne kapılırsın."

  -Mona Kattan

  OUDGASM KOLEKSİYONU:

  Tutkuyla tasarlanan ve Mona Kattan'ın ud'a olan yoğun sevgisinden ilham alan KAYALI'nın Oudgasm koleksiyonu, 5 yılı aşkın bir sürede geliştirildi. Parfümerideki en asil ve en zengin içeriklerden birinin birçok yönünü kutluyor. Bu dört uniseks koku, udun büyülü karakterini büyütmek ve katmanlama olasılıklarının sonsuz evrenini keşfetmek için tasarlandı. Yoğun, şehvetli ve lüks olan her koku, dünyayla paylaşmak üzere Orta Doğu parfüm katmanlama sanatı ve ritüellerinin modern bir yorumunu sunuyor. 

  OUDGASM GÜL OUD | 16: Çiçeklerin kraliçesi güle bir övgüdür. Bu nadir iksir, ikonik notaların zengin bir karışımıdır: efervesan ve eğlenceli armut, şehvetli ve asi Damascena Gülü ve gizemli ud.

 • tab tips Kullanım Önerileri

  MONA'NIN TAVSİYESİ:

  - Kokunun daha iyi yansıtılması için nabız noktalarınıza (örneğin bileklerin içi, dizlerin arkası, göğsün ortası, boynun arkası, kulak arkası) ve giysilerin üzerine püskürtün.

  - Yayılma süresini uzatmak için parfümü sıkmadan önce cildinizi bir vücut yağı, balsam veya losyonla hazırlayın ve nemlendirin.

  - Hassas bir dağılım için, saçınızı kurutmadan önce parfümünüzü havlunuza veya saçınızı şekillendirmeden önce doğrudan saç fırçanıza püskürtün.

  -Parfümleri katmanlamaya alışkın değilseniz, en yoğun parfümü önce, en hafifini en son sıkarak yoğunluk sırasına göre uygulamanız tavsiye edilir.

 • tab olfactory Koku notaları

  Üst notalar: Armut, limon, sardunya

  Kalp notaları: Bulgar gülü, şakayık

  Temel notalar: Madagaskar Vanilyası, Kaşmir Ağacı, Oud

 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Arapça'da "hayal gücüm" anlamına gelen KAYALI, Fransa'da en prestijli bileşenlerle formüle edilen büyüleyici kokulardan meydana gelir. Bu ilk koleksiyon, size mükemmel şekilde uyum sağlayan bir parfüm yaratmak için "tabakalama" tekniğini ön plana çıkarıyor. KAYALI, zarafeti ve sadeliği ile meşhur bir kültür olan Ortadoğu'nun zenginliklerinden ilham almıştır. 4 parfüm. Yüzlerce uyum. Bir milyon "ruh hâli".