ORIGINAL Matte No Doubt

Telefon kablosu biçimden görünmez mat etkili saç tokası. Her tipteki saçın etrafına sarılarak, at ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

476759
Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab description Ürün Açıklaması

  Telefon kablosu biçimden görünmez mat etkili saç tokası. Her tipteki saçın etrafına sarılarak, at kuyruğu çevresinin etrafındaki basıncı eşit olmayan şekilde dağıtarak, saçı çok sıkı veya çok gevşek olmadan sıkıca tutmanızı sağlar. Eşitsiz basıncın bu etkisi iz bırakmayan sonuçşar verir.

  Bu devrim niteliğindeki saç tokası daha fazlasını da sunuyor!

  Saç tellerini ayrı ayrı çekmediğinden baş ağrısına neden olmaz. Bu nedenle görünmez tokanın pürüzsüz yüzeyi saça dikkatle davranır ve saça takılmasından kaynaklanan kırık uçların ortaya çıkmasını önler!

  Ayrıca modaya uygun bir bileklik gibi de kullanılabilen görünmez toka hemen hemen her durum için şık bir aksesuardır, aynı zamanda sahilde veya spor yapılan bir gün için de mükemmel bir çözümdür. Hiçbir şey emmez, yıpranmaz ve saçtan kolaylıkla çıkar! Gerçek olamayacak kadar iyi. Kendiniz deneyin ve saçınızın yeni vazgeçilmez aksesuarı olacaktır!

  Ne tür saçlar için?
  Her tür saçlar için.

  Kutu 3 adet içerir.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Invisibobble'ın saçlarda kat izi bırakmaması spiral saç tokasının şeklinden kaynaklanmaktadır.
Bu yeni spiral saç tokası, saçın etrafına sarıldığında, at kuyruğunun çevresine eşit olmayan şekilde basınç uygular. Sıradan saç tokaları ise saça eşit şekilde baskı uygulayarak saç üzerinde belirgin bir kat izi bırakır.