ORIGINAL Bella Rosa Galaxy - Saç Tokası

0 Ürün Yorumu
ORIGINAL Bella Rosa Galaxy - Saç Tokası
299 TL (1)
Invisibobble ORIGINAL saç tokası, saçlarınıza zarar vermeden bağlamanızı sağlayan Hairlovetech™ ... Devamını oku

299 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
579008
 • tab description Ürün Açıklaması

  Invisibobble ORIGINAL saç tokası, saçlarınıza zarar vermeden bağlamanızı sağlayan Hairlovetech™ teknolojisi ile donatılmıştır. Basıncı eşit olmayan bir şekilde dağıtan spiral şekli sayesinde saçlarınızda iz bırakmaz ve baş ağrısına neden olmaz. Hem topuzlarınız için hem de at kuyruğunuz için ideal bir aksesuar olan bu saç tokası tüm saç tiplerine uyum sağlar. Pembe detaylarıyla en çok satan ürünümüzün yeni halini keşfedin.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  ORIGINAL Bella Rosa Galaxy, saçın etrafına iki veya üç kez dolanan klasik bir saç tokası gibi kullanılır. Ayrıca kombininizi tamamlamak için modaya uygun bir aksesuar olarak bileğe de takılabilir.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Invisibobble'ın saçlarda kat izi bırakmaması spiral saç tokasının şeklinden kaynaklanmaktadır.
Bu yeni spiral saç tokası, saçın etrafına sarıldığında, at kuyruğunun çevresine eşit olmayan şekilde basınç uygular. Sıradan saç tokaları ise saça eşit şekilde baskı uygulayarak saç üzerinde belirgin bir kat izi bırakır.