ORCHIDÉE IMPÉRIALE MASKE ORCHIDÉE IMPÉRIALE MASKE

Guerlain Orchidée Impériale Mask, duygusal ve çevresel strese maruz kalan cildin gereksinimlerini ... Devamını oku
7.860 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

472453
 • tab description Ürün Açıklaması

  Guerlain Orchidée Impériale Mask, duygusal ve çevresel strese maruz kalan cildin gereksinimlerini karşılamak için formüle edilmiş yoğun ve canlandırıcı bir maskedir.
  Orchidée Impériale teknik bilgisinin mükemmelliğini Guerlain Enstitüsü'nün duyusal uzmanlığıyla birleştiren Maske, cildi eşsiz bir zevk için sarar.
  Kızarıklığı ve rahatsızlığı azaltır. Kurumuş cildi anında nemlendirir.
  Cilt sıkılaştırılır ve ışıltısını yeniden kazandırır.
  İlk uygulamadan itibaren cilt% + 51 daha parlaktır.*
  *43 kadından puanlama

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Maskeyi uygulamadan önce, çene, yüzünüzün üst kısmı, şakaklar ve dudak kontüründeki basınç noktalarına yavaşça bastırmak için parmak uçlarınızı kullanın. Bastırırken nefes alın ve bırakırken nefes verin. 2. Gerekli miktarda ürünü almak için fırçayı maske üzerinde yavaşça kaydırın. Merkezden yüzün dış kısmına doğru hareketlerle ince bir tabaka uygulayın. - Anında parlaklık için maskeyi temizlenmiş cilt üzerinde 10 dakika bekletin. - Gece yenilenmesi için, maskeyi haftada 3 kez gece bakımı olarak kullanın. Fazlalığı kuru bir bezle alın, ardından tamamen emilene kadar masaj yapın. Fırça bakımı: Kullandıktan sonra fırçayı durulayın ve kese içine koymadan önce doğal olarak kurumaya bırakın.
 • tab ingredients İçerik
  -The Orchidarium®: Promotes healthy-looking skin.

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

1828'den beri, Guerlain araştırıyor, Guerlain yenileniyor, Guerlain yüceliyor. Cesur yaratıcılar, efsanevi kreasyonlar, aktarılan ve sürdürülen bilgi birikimleri. Güzellik Kültürü önem kazanıyor. Her geçen gün, Guerlain kadınları yüceltmek için çalışır. Eğlenceli ve ışıltı saçan bir güzellik vaadi, tek bir yerde birleşen bir felsefe: Maison Guerlain du 68, Champs-Elysées.