New Classic - Göz Crease Fırçası #09

0 Ürün Yorumu
New Classic - Göz Crease Fırçası #09
319 TL (1)
Sephora Collection yeni klasik fırça serisinden 09 Crease göz makyaj fırçası ile tanış! Tamamen ... Devamını oku

319 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
441812
 • tab description Ürün Açıklaması

  Sephora Collection yeni klasik fırça serisinden 09 Crease göz makyaj fırçası ile tanış! Tamamen vegan olan bu fırçanın, kılları sentetik elyaftan yapılmıştır ve üzerindeki mürekkep bitki bazlıdır. Bu fırça göz kapağı kıvrımlarını takip ederek farı dağıtmanı ve mükemmel karıştırmanı sağlar.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  1- Doğru yoğunluğu elde etmek için hafifçe bastırın ve gözünüzün dış köşesinden başlayarak göz altında bir hale oluşturun.
  2- Daha önce makyaj yapılmış bir göz kapağında ileri geri hareketlerle ilerleyerek koyu renkli göz farını göz kapağı kıvrımınızda dağıtın.
  3- Açık renk göz farını alın ve kaş kemiğiniz üzerinde ileri geri hareketler gerçekleştirin.

  Kullandıktan sonra fırçayı, fırça temizleyiciyle iyice temizleyin ve ardından her iki tarafını da korumak için yatay olarak kurumaya bırakın.
 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection