NEW CLASSIC ALLIK FIRÇASI #04 NEW CLASSIC ALLIK FIRÇASI #04

Sephora Collection yeni klasik fırça serisinden 04 Allık fırçası ile tanış! Tamamen vegan olan bu f ... Devamını oku
159 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

441817
GOOD FOR
 • tab description Ürün Açıklaması

  Sephora Collection yeni klasik fırça serisinden 04 Allık fırçası ile tanış! Tamamen vegan olan bu fırçanın, kılları sentetik elyaftan yapılmıştır ve üzerindeki mürekkep bitki bazlıdır. Hassas ve eşit bir uygulama için yüz kontürünü takip eden eğimli bir şekle sahiptir. Elmacık kemiklerini vurgulamak için mükemmeldir. Tüm tiplerdeki pudra ve krem allıkla birlikte kullanılabilir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  1. Fırçayla allık veya bronzlaştırıcı pudra alın.
  2. Fırçanın ucunu yüzün dışına doğru yönlendirerek uygulayın:
  - Kontür efekti için çene kemiğiniz altına, şakaklarınızın üst kısmına ve yanaklarınıza (kemiğin altına) bronzlaştırıcı pudra uygulayın.
  - Sağlıklı bir ışıltı efekti için yanaklarınızın üzerine şakaklarınıza doğru karıştırarak pembe bir allık uygulayın.

  Kullandıktan sonra fırçayı, fırça temizleyiciyle iyice temizleyin ve ardından her iki tarafını da korumak için yatay olarak kurumaya bırakın.
 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection