Nail Patchs - Tırnak Yaması

0 Ürün Yorumu
Nail Patchs - Tırnak Yaması
219 TL (1)
Sadece 5 dakikada profesyonel tırnak sanatı mı istiyorsunuz? Sephora Collection'ın 13 adet ... Devamını oku

219 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
651198
 • tab description Ürün Açıklaması

  Sadece 5 dakikada profesyonel tırnak sanatı mı istiyorsunuz? Sephora Collection'ın 13 adet ojelerini keşfedin.

  Sadece 5 dakikada kolay tırnak sanatı. Bu Sephora Koleksiyonu tırnak yamaları, tırnak sanatı için bir anda çözüm sunar. Yapıştırması kolaydır, her şekil ve boyuttaki tırnaklar için uygundur. Anında tüm tırnağınızı kaplarlar ve kırışık veya kabarcık olmadan temiz, hassas bir sonuç için kolayca şekillendirilip törpülenirler. Tecrübe gerekmez. Yüksek kaliteli tırnak sanatı. 6 çıkartma tasarımı, dikkatlerden kaçmayacak canlı desenlere sahiptir. Daha da parlak bir etki ve parlak bir son kat için bir kat Sephora Collection Top Coat uygulayın. İnce ve hafif olan tırnak yamaları, ağırlık hissi vermez ve tırnakları kalınlaştırmaz. Ve sonuç? Salonda bulunmuşsun gibi tırnak sanatı. Trend ve yaratıcı tırnak sanatı. İki tonlu, metalik, Y2K görünümlü, ışıltılı veya gösterişli, bu oje tasarımları eğlenceli ve orijinal. Çarşaflarda çeşitli tonlarda 13 çıkartma bulunur, böylece ruh halinize uygun bir görünüm oluşturabilirsiniz. Bu Tırnak yamalarının ek bonusu. Oje çıkarıcı ile kolayca çıkarılır, yapışkan kalıntı bırakmaz ve tırnaklarınıza zarar vermez.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Sephora Collection Tırnak yamalarını uygulamanın en iyi yolu nedir? Hızlı ve kolaydır. Bunu herkes yapabilir, yeni başlayanlar bile. - Hazırlanın: Her zamanki oje çıkarıcınızı kullanarak tırnaklarınızı temizleyin ve tırnak etlerinizi nazikçe geriye doğru itin. - Seçin: Her çivi için doğru boyuttaki yamayı seçin. - Kes: Yamayı kağıttan dikkatlice soyun ve ikiye bölün, böylece her el için bir tane olacak. - Uygulayın: Yamayı tırnağınıza, kütikülünüzün yakınına yerleştirin. Yapıştırmak için parmağınızla bastırın ve kırışıklıkları veya kabarcıkları düzeltin. - Törpü: Fazlalıkları cam bir törpü kullanarak dikey olarak ve aşağı doğru hareket ettirerek çıkarın. Yamayı farklı yönlerde dosyalamayın. - Kapatma: Tüm tırnağa Sephora Collection Top Coat uygulayın. - Çıkarın: Pamuklu bir pedi oje çıkarıcıya batırın ve yamaları çıkarmak için tırnaklarınıza uygulayın. Bu tek kullanımlık tırnak sargıları sadece tırnaklarınızda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection