My Armani To Go Cushion Case - Fondöten Kılıfı

0 Ürün Yorumu
My Armani To Go Cushion Case - Fondöten Kılıfı
1.500 TL (1)
Giorgio Armani, ikonik minder temeli My Armani To Go'yu kişiselleştirilmiş ve değiştirilebilir ... Devamını oku

1.500 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
564343
 • tab description Ürün Açıklaması

  Giorgio Armani, ikonik minder temeli My Armani To Go'yu kişiselleştirilmiş ve değiştirilebilir couture tasarımlarıyla yeniden keşfediyor.

  Giorgio Armani'nin haute couture kreasyonlarından ilham alan, dört yeni değiştirilebilir kılıfla yeniden keşfedilen ikonik yastık temeli My Armani To Go'yu keşfedin. Uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış zarif bir tasarım stili için temel seyahat boyu aksesuar.

  İmza kılıfınızı seçerek başlayın, ardından ürünü tamamlamak için gölgenize yedek ekleyin. Yeni ergonomik tasarımlı kasayı kavramak, açmak ve kullanmak daha kolaydır. Böylece My Armani To Go yastıklı fondöten, aynaya tam erişim ve her zaman daha kolay makyaj uygulaması için 180° açıyla tamamen açılır.

 • tab tips Kullanım Önerileri

  Fondöteni almak için aplikatörü yastığın üzerine hafifçe bastırın, ardından hafifçe vurun ve cilde yedirin.

  Daha fazla kapsama istiyorsanız uygulamayı tekrarlayın.

  Dolumunuz boşaldığında, yukarı doğru iterek kutusundan çıkarın.

  Yeni yedeğinizi kutusundan çıkardıktan sonra iki elinizi kullanarak yerleştiriniz.

 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Giorgio Armani markası bir marka olmaktan öte bir imza niteliği taşır. Armani zarafeti, zamandan bağımsızdır ve tasarımın son şeklini belirleyen niteliktir. Armani’nin tarzında sadelik ve doğallık dikkati çeker. Giorgio Armani’nin kumaşlara ve kusursuzluğa olan tutkusu, kozmetikte yüksek kaliteye sahip ürünleri eşsiz teknikler ve hassas teknolojiler ile yansıtmasına olanak sağlamıştır. Giorgio Armani, zarafetin, mükemmelliğin ve sadeliğin, kumaşların dokularından ilham alınarak tasvir edilmesidir.