MOROCCAN O CARE HAIR MOROCCAN O CARE HAIR

Moroccanoil Tekstüre Edici Macun, saçı şekillendiren ve güçlü tutuş ve doğal mat bir bitiş ile doğal ... Devamını oku
559 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

499749
  • tab description Ürün Açıklaması

    Moroccanoil Tekstüre Edici Macun, saçı şekillendiren ve güçlü tutuş ve doğal mat bir bitiş ile doğal görünümler yaratmak için stili tanımlayan kil macunla çalışması kolay bir üründür.Yapılandırılmamış saç stilleri için argan yağı, karite yağı ve bentonit kili karışımı içerir.Formül, yapışkan bir kalıntı bırakmadan saçı tekstüre etmeye yardımcı olur.Ayrıca, stil ayarlanmadan önce biraz çalışma süresi sağlar, böylece istediğiniz doku seviyesine ulaşana kadar stiliniz üzerinde çalışabilirsiniz.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Az miktarda ürün alarak elleriniz arasında ısıtın. Ardından kuru veya nemli saça eşit bir şekilde dağıtarak saçlarınıza şekil verin.
  • tab ingredients İçerik
    Eau, copolymère VP/VA, bentonite, huile végétale hydrogénée, alcool de lanoline, triglycéride caprylique/caprique, lanoline cera, propylène glycol, glycérine, cire d'abeille, C18-36 triglycéride acide, tribéhénine, PEG-40 huile de ricin, parfum, glycéryl stéarate SE, potassium Stéarate, alcool cétéarylique, dioxide de titanium (CI 77891), huile de noyau d'Argania Spinosa (Argan), beurre Butyrospermum Parkii (Karité), jus de feuille Aloe Barbadensis, protéine de soja hydrolysée, extrait de fleur de Chamomilla Recutita (Matricaria), extrait d'Echinacea Purpurea, extrait de Geranium Maculatum, acétate de tocophéryle, silice hydratée, PVP, succinate de diheptyle, benzophénone-4, alcool isopropylique, copolymère de capryloylglycérine/acide sébacique, alcool benzylique, méthosulfate de béhentrimonium, nylon-10/10, chlorure de laurtrimonium, sorbate de potassium, benzoate de sodium, phénoxyéthanol, oxydes de fer (CI 77492, CI 77499, CI 77491).
  • Ürün Yorumları

Başarıya vurgu yapan bir yolculuk, yenilikçi yaklaşım ve yağ ile zenginleştirilmiş güzellik ürünlerinin tasarlanmasında mükemmellik arayışı, günümüzde ikon hâline gelmiş Moroccanoil markasını şekillendirmiştir.