MOROCCAN O CARE HAIR

0 Ürün Yorumu
MOROCCAN O CARE HAIR
1.099 TL (1)
Moroccanoil Tekstüre Edici Macun, saçı şekillendiren ve güçlü tutuş ve doğal mat bir bitiş ile doğal ... Devamını oku

1.099 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
499749
 • tab description Ürün Açıklaması

  Moroccanoil Tekstüre Edici Macun, saçı şekillendiren ve güçlü tutuş ve doğal mat bir bitiş ile doğal görünümler yaratmak için stili tanımlayan kil macunla çalışması kolay bir üründür.Yapılandırılmamış saç stilleri için argan yağı, karite yağı ve bentonit kili karışımı içerir.Formül, yapışkan bir kalıntı bırakmadan saçı tekstüre etmeye yardımcı olur.Ayrıca, stil ayarlanmadan önce biraz çalışma süresi sağlar, böylece istediğiniz doku seviyesine ulaşana kadar stiliniz üzerinde çalışabilirsiniz.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Az miktarda ürün alarak elleriniz arasında ısıtın. Ardından kuru veya nemli saça eşit bir şekilde dağıtarak saçlarınıza şekil verin.
 • tab ingredients İçerik
  Eau, copolymère VP/VA, bentonite, huile végétale hydrogénée, alcool de lanoline, triglycéride caprylique/caprique, lanoline cera, propylène glycol, glycérine, cire d'abeille, C18-36 triglycéride acide, tribéhénine, PEG-40 huile de ricin, parfum, glycéryl stéarate SE, potassium Stéarate, alcool cétéarylique, dioxide de titanium (CI 77891), huile de noyau d'Argania Spinosa (Argan), beurre Butyrospermum Parkii (Karité), jus de feuille Aloe Barbadensis, protéine de soja hydrolysée, extrait de fleur de Chamomilla Recutita (Matricaria), extrait d'Echinacea Purpurea, extrait de Geranium Maculatum, acétate de tocophéryle, silice hydratée, PVP, succinate de diheptyle, benzophénone-4, alcool isopropylique, copolymère de capryloylglycérine/acide sébacique, alcool benzylique, méthosulfate de béhentrimonium, nylon-10/10, chlorure de laurtrimonium, sorbate de potassium, benzoate de sodium, phénoxyéthanol, oxydes de fer (CI 77492, CI 77499, CI 77491).
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Başarıya vurgu yapan bir yolculuk, yenilikçi yaklaşım ve yağ ile zenginleştirilmiş güzellik ürünlerinin tasarlanmasında mükemmellik arayışı, günümüzde ikon hâline gelmiş Moroccanoil markasını şekillendirmiştir.